Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Hit Maker

Takže, všichni známe Microsoft Hit Maker (microsofthitmaker.ytmnd.com) a mě tak napadlo, zda by to nějaký šikovný pan programátor a skladatel nemohl udělat, jako skutečný program. Zvuk by byli nějaké skladby ktere by se mixovaly podle nastavaní (něco jako když smicháte dva zvukové soubory v Záznamu zvuku) byli by: 4 pozadí, 3 frekvence zvuků jako: "Uh Yeah a pod." a video by mohlo být něco takového: Byl by výběr 3 pozadí, 3 obrazy aut, 3 obrazy publika, 3 obrazy zpěváků (ti samí, ale s jiným oblečením) atd. Není to sice problém, který se sem dáva, ale je to dobrý nápad, ne? Určitě to už několik lidí napadlo, že?

Já nic takového neznám, ale zrovna u tohoto příspěvku mě napadlo, kolik byste byl ochoten "nějakému šikovnému panu programátorovi" za napsání takového programu zaplatit.
To je zajímavá otázka pro mne, třeba už to několik lidí taky napadlo.

Proč se dělat s něčím, co už dávno je, dokonce česky a ke stažení na torentech?
microsoft-hitmaker-cz

Navíc tohle není programování na hodinu, ale třeba několik lidí půl roku. Pochybuji, že by se s tím někdo dělal jen tak pro srandu králíkům.
Také je pěkně drahý a velký. Ani stahovat by se mi to nechtělo. Internet mi jde, jako když ffere a maluje, tahal bych to do rána

microsoft hitmaker cz 2007 Software 691 MB

[http://img98.imageshack.us/img98/6972/hitmakerqr9.t h.gif]