Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno najít soubor z wordu, který jsem neuložila

Zdravím, píšu bakalářku a neuložila jsem si wordowý soubor, ve kterém mám poměrně důležité údaje. Je možné je nějak najít? mne se totiž mezitím několikrát vypnul comp, protože tady haprovala elektřina a soubor je v háji..ale možná není? pomožte prosím :) děkuji.

Přečtěte si článek o tom, jak na záchranu dat HDD, flash disku, nebo paměťové karty (reklama) (los)

jak můžeš hledat soubor, který jsi neuložila? :-) To mi poněkud připomíná neposkvrněné početí ]:)

Jinak můžeš zkusit hledat v "%USERPROFILE%\local settings\temp" (když tohle celé vč. uvozovek vložíš do dialogu "spustit", otevře se ti to v okně) - ale nečekej, že uvidíš ikony. Pokud samotný Word nenabízí obnovu neuložených souborů, velmi pravděpodobně ta data nikdy uložena nebyla, a to ani do dočasného souboru.

Největší respekt a dík uživateli touchwood!!!! Bůh Ti žehnej :-)) Word z ničeho nic neodpovídal a moje část bp ten den napsaná se zdála být nenávratně pryč. Díky odkazu "%USERPROFILE%\local settings\temp" jsem ji ale téměř celou našla. Takže vřelé díky!!

Zdravím,
mám obdobnej problém jako slečny.

Celej den sem dělal na DP ve WORDU 2003 a když se mě to zeptalo, jestli chci uložit, tak sem dal ne. Takže mám na ploše starou verzi dokumentu bez dnešní práce ... Lze někde PROSÍM data dohledat ?

Zkoušel sem dát du SPUSTIT "%USERPROFILE%\local settings\temp", ale vyjede mi okno, že UMÍSTĚNÍ NENÍ DOSTUPNÉ.

S pozdravem a díky
Kuba

Děkuju, zkusil sem "%userprofile%\AppData\Local\temp\", otevře se složka, kde je spousta souborů, kdy některý datumem odpovídaj času případnýho ukládání, formát je ~DFA856833B3E8009CA.TMP, velikost 1kb.

Můžete prosím vypsat, co znamená výpis proměnné ?

Máte představu, jestli, kdybych šel s pc někam k IT, tak by mi poradili/našli ?

Moc děkuju za věnovanej čas, jestli další rady ?
Kuba

Pravděpodobnost je malá, ale pokud nenajdeš ten záložní soubor v TEMPu, tak můžeš zkusit nějaký program na obnovu dat (Recuva, TestDisk, GetDataBack a pod.). Word 2010 (nevím jak je to ve 2003) si dělá - defaultně nastavený - automatické zálohy každých 10 minut (předpokládám, že do TEMP nebo někam do Local Settings profilu uživatele). Pokud to bylo spuštěné více než 10 minut, tak se snad něco uložilo (pokud jsi nezměnil) nastavení Wordu).

word 2010 si dělá automatickou zálohu i nikdy předtím neuloženého souboru. obnoovení jednoduché: otevřít nový dokument a pak klikat file -> info -> versions -> restore unsaved documents. soubor je uložen v TEMPu microsoft\office\unsaved dox :)

Tak myslím, že teprve tento příspěvěk je řešením pro problém, který mají všichni! To znamená pro nešťastníky a idioty mě podobné, kteří klikli "neuložit", ale mysleli tím pravý opak:) Takže díky za tento návod, soubor nalezen a obnoven.

P.s.: řeč je celou dobu o Wordu 2010

Děkuji tisicekrát, co tisicekrát, milionkrát!
Funguje!!! Zadala jsem: C:\Users\Okay.Okay-HP\Local Settings\temp , klikla na "datum změny" a zadala včerejší den. Vyjely mi soubory vč. toho mého neuloženého excelovského .xlsx. Jen jsem musela zavřít nebo přejmenovat ten soubor s neuloženými daty, jelikož se název (logicky) shodoval s názvem souboru v Tempu (=to je ten soubor, který se automaticky ukládá průběžně,pokud je to nastaveno)

Dobrý den,
mám podobný problém. Celodenní práci jsem sice průběžně ukládal, ale na závěr jsem ji na disku omylem nahradil původní verzí, ve které změny chyběly. PC jsem vypnul a zjistil to až po pár dnech. Je nějaká možnost někde najít ty změny, které jsem později přemazal? Děkuju. (Word 2007)

Zdravím a prosím také o radu - včera jsem upravovala wordovský dokument (2010) a průběžně vše ukládala, dokument zůstal otevřený a přes noc jsem nechala počítač puštěný (potřebovala jsem převést velké soubory) s tím, že se po dokončení uspí, jako obvykle, ale on se ten blb aktualizoval a sám restartoval a dnes ráno jsem našla jen verzi z předvčerejška, po včerejším celodenním editování a ukládání ani stopy - ani se mi nenabídlo obnovení neuloženého dokumentu, což se mi vždy v takových případech ukázalo. vyzkoušela jsem již všechny zde uvedení tipy a NIC, za celý včerejší den jako by se na počítači nic nedělo. zvláštní je, že webový prohlížeč se rozjel tak, jak v byl v noci (stejné záložky), ale nic jiného si pc nepamatuje... nechápu to! má někdo podobnou zkušenost? nějaký tip prosím?

Díky za odpověď, problém je asi nakonec někde úplně jinde... Jak jsem psala, že se mi ukázala jen pár dní stará verze, i když jsem to pravidelně ukládala, tak se mi pak stal podobný problém znovu, ale to už jsem si všimla, že se dokument nedouložil. Aneb po zadání CTRL+S nebo po manuálním Uložit, Uložit jako ani po jiných způsobech ukládání se dokument vůbec neuložil, do žádného ze zvolených formátů... Dole v liště se ukázalo 'ukládá se' ale tam to skončilo. Zkusila jsem uložit jako nový soubor, ale ten zůstal také neuložen o velikosti 0kB. Takže žádný uložený ani automaticky uložený / neuložený dokument proto nebyl k nalezení, jednoduše neexistoval. :(

mám poslední verzi ze 7.3. a žádné další nikde nejsou, přestože jsem ukládala, mám nastaveno automatické uložení a tak dál.

můj preventivní krok spočívá v instalaci Open office, protože ten mi takovou skrčku nikdy neudělal, ale jak vyřešit tohle, to nevím.