BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pokud program do souborů přidává i registrační informace, pak ano.
V nejakom súbore áno, v nejakom nie. Spokojný ?
Napr:
Vo všeobecnosti, dnes sa dá predpokladať, že súbory plateného softwaru obsahujú v nejakej skrytej forme číslo licencie. Sledovanie a evidovanie je už dlho oblúbená aktivita. Nepíšem zamerne koho. Príspevkov a tvrdení k tejto téme je skutočne dostatok, až nadbytok.
Vraj je to už všadeprítomná samozrejmosť. Dokonca vraj každý každý list papiera vytlačený na laserovej tlačiarni, obsahuje na určitom mieste, identifikátor tlačiarne.
Neviem...
Jedno je isté:
Dokumenty Microsoft Office obsahujú tolko info, až to mnohým nie je príjemné, obsahujú totiž okrem uživateľských dát tolko dalsích informácii, že po pár aferach ked príjemca dokumentu rekonštruoval priebeh a editaciu dokumentu ... co nebolo pôvodcom ani náhodou príjemné, v snahe zabrániť opakovaniu týchto prípadov, je exportujú sa dokumenty do formátov ktoré to neumožňujú, najčastejšie do pdf.