BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Paranoiku.
Robil som to na zelanie zakaznika, ja nie som zastanca fyzickeho nicenia.
Podla mna staci LLF, cize prepisanie celeho disku 0 a nie je mozne uz z toho disku nic vytiahnut, aj ked NSA odporuca tusim 17 nasaobne nahodne prepisanie sektorov;o).
Stačí tento program Eraser a nikdo nemá šanci nic vylovit.
To dle mne zaleží také kde a za jakých podmínek.
HDDs co rozebírame z velkých firmem vrtáme, jeden vrt v rohu. Nevím jak se jmenuje česky, spodni deska a páka na posun vrtu. Celé to zabere nahých 15s.
Kdyby jsme měli každý HDD přepisovat nebo rozebírat tak by to zabralo minimálně 10x tolik času a když nam dojde velká várka tak je to způsobem rozebírání až nereálné.
Stojanová (sloupová) vrtačka.
Ještě rychlejším řešením je nástroj zvaný perlík.