BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ja na tom nevidím nič nelogické. Veď to je normálne. Nechápem, čo je na tom také úžasné. Veď, keď poviem, že treba sa pustiť po modrej, červenej a zelenej a je určené, že každá farba ide iba jedným smerom a vrátiť sa po nej nedá, tak samozrejme sa tam dá dôjsť a nepomýliť sa a nemusím nad tým rozmýšľať ani rok. Ale skôr myslím, že som nepochopil, o čo im ide.
no, asi si to nepochopil. http://en.wikipedia.org/wiki/Road_Coloring_Conjectu re
Dalo by sa to mozno pouzit aj pri rieseni konecnostavovych automatov, netusim.
kdekolvek v tom grafe zacnes, ak pojdes modra-cervena-cervena- modra-cervena-cervena- modra-cervena-cervena- vzdy skoncis v zltom bode. Ako pojdes modra-modra-cervena- modra-modra-cervena- modra-modra-cervena- vzdy skoncis v zelenom bode...
Su urcene len dve farby a jednosmerky, nie 3farby. P.S. ja osobne momentalne zhlavy netusim naco je to dobre, ale na nieco je to asi dobre, ked sa s tym vobec niekto zaobera.
Lenže ak sú dve farby a jednosmerky, tak ťa to núti chodiť dokola. Znamená to teda, že ako normálna mapa to nemá význam. Možno by to bolo dobré na iné veci, ale nič v zlom, ale ja v tom význam nevidím.
Ale to IMHO nie je urcene pre chodcov
Ak ten problem niekto takto definoval, tak to na nieco potrebne je (inac by ten problem nikto takto nezadal, ako bol zadany). Treba to brat ako abstrakciu, nie ako nejaku realnu mapu pre chodcov, a nie ze body su nejake mesta, body mozu byt aj stavy nejakeho logickeho automatu apod. Pouzije sa to mozno ako ciastkove riesenie inych problemov ktore uz maju nieco spolocne aj s realitou apod.
Tolko moj nazor (ale nestudoval som dopodrobna ze naco je to dobre, ak ta to zaujima do detailov tak skus google)...
P.S. a nemusis chodit dokolecka, ak si uz v tom bode kde si sa chcel dostat, tak uz v nom mozes ostat :)
P.S.2. trochu som pohladal a vidim ze som sa nemylil, da sa to pouzit pri konecnostavovych automatoch ako sposob ochrany pred chybou vstupu automatu: http://range.wordpress.com/2008/03/23/road-coloring -problem/