Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výcuc audia z DVD

Nedávno jsem dostal bezodkladný úkol okamžitě udělat audio CD z DVD,
kde byl záznam z koncertu rockové skupiny.
Nebyl čas na hledání na netu, proto jsem shrinknul DVD na HDD ( bylo chráněné ),
vznikly 3 VOBy, ty jsem načetl ve VirtualDubModu a uložil 3 wavy.
V Nero Wave Editoru jsem je zesílil, použil jsem na první Fade In
a na třetí Fade Out a dal vypálit bez mezer. Bohužel mezi těmi wavy
bylo nepatrné zaškubnutí, což zkrátka nepřenesu přes srdce ( Nero 6601 Enterprise ),
nebyl čas na novou instalaci Nera 7203b Ultra Edition.
Kdyby byl čas, asi bych to pak převedl na avi pomocí DVDx a pak ve VDMod uložil
kompletní zvuk a vypálil, jenže to by byly další dvě hodiny navíc.

Znáte někdo free program, který by to zmáknul nebo postup, jestli jsem někde
zakopnul ? Zkoušel jsem PowerDVD6 Deluxe, jestli nemá nějaké volby k uložení zvuku a nemá.

Ak ti stačí dvojkanál, tak DVD2AVI splňuje tvoje požiadavky. V jednom vlákne som popísal postup. Stačí to pohľadať. Je tomu asi týždeň. Ak chceš viackanálový zvuk, tak niečo naznačujem v mojom článku. Myslím, že si moderátor, tak si naň kukni a daj hľadať Export AC3. No ale tam sa jedná o konverziu videa, takže bez primárnej aj keď zbytočnej konverzie videa sa nezaobídeš. V žiadnom prípade neskúšaj DVD Audio Extractor. Je to trial a navyše nestiahne ti zvuk skoro zo žiadneho DVD.

Edit: S DAE mám totiž osobnú skúsenosť.

Pomocí Smartripperu by bylo asi lepší provést demux audio stopy přímo do souboru AC3 a ten třeba v BeSweetu převést na WAV nebo MP3 nebo co budeš potřebovat. Ten BeSweet by měl umět převod i z VOBu, ale mi to nechce běžet.

Tuhle radu jsem kdysi dostal u konkurence (http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=106741& EXPS). Sice se mi to nepovedlo, a pak už jsem se na to vykašlal, ale třeba jsem něco dělal špatně. Matně si pamatuju, že ten BeSweet mi dělal problémy...

Pokud selže všechno, pořád máš možnost to ripnout analogově. Buď pomocí Audacity (record - what u hear) nebo např. Total Recorder (shareware). Možná to nakonec bude rychlejší než laborování a pokusy s všelikýma ripovacíma utilitama.

What u here volba je přístupná určitě u karet Creative Live a Audigy. U jiných netuším; nikdy jsem nic mimo Creative neměl.