BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ano, existuje.
Taková sluchátka samozřejmě existují.
Přijímač se k zařízení připojuje normálním jackem.
Rozdíl mezi těmi s USB a těmi s jackem (normálním konektorem) je v tom, že přes USB jsi schopný přijímač napájet. Ty druhé musíš živit adaptérem nebo baterkami.
Asi myslíš vysílač. Přijímač je ve sluchátkách a je vždy napájen z baterií.
Omlouvam se, myslel jsem vysílač.
Bezdrátová sluchátka používají dvě technologie - Bluetooth a RF .
Ty asi myslíš RF např. Bezdrátová sluchátka typu RF MDR-RF810RK Sony
Dokonalou svobodu bez všudypřítomných pohyb omezujících kabelů zajišťují bezdrátová sluchátka MDRRD810, uzavřený typ, dosah RF signálu až 100 m, vysoce kvalitní zvuk – 40 měnič, neodymiový magnet, frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz, výdrž 13 h při použití nabíjecí baterie NiHM ( dobití 16 hod. ), 28 hod. při použití AAA baterie, 2 kanály, vestavěný ovladač hlasitosti, v dodávce: kompaktní AC adaptér.
Dej si do Google "RF sluchátka" a čti.