BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
A jiný programy na měření teploty nefungují? Např. Speedfan, CoreTemp.
Najprv to skus odtaktovat t.j. frekvencie na default (hlavne v BIOSe), tu overdrive utilitu skus odinstalit a restart, a potom testuj nejaky slusnejsi program napr. speedfan. Zobrazi jaku teplotu u Core? Skus aj CPU-Z
Bohuzel CPU-Z neukazuje teploty, mas desku ASUS a mel bys k tomu mit Asus utility(program) kde mas radu nastroju, jak mereni a nahravani teploty tak program na taktovani CPU.
AMD overdrive bych ti z vlastni zkusenosti nedoporucoval, po pretaktovani vetsinou nestabilni system.Pro ucine taktovani, taktuj krok po kroku v BIOS