BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
je to celkova velikost. napr. moze byt vytvorena modulmi 2GB + 1GB.
(alebo mas 2GB+2GB a 32bitovy Win)
Díky za odpověď, ano mám 32 bit...je to tedy bez paměti, kterou využívá Windows?
Je to kompletní nainstalovaná operační paměť. Ta paměť může být tvořená více moduly, ne všechny musí mít nutně stejnou velikost.
3GB jsou 2GB+1GB, případně 2GB+512MB+512MB, nebo taky 1GB+1GB+1GB, 1GB+1GB+512MB+512MB.
U 32 bitových systémů existuje pojem použitelná paměť (nebo podobně). Ale položka instalované paměti bude VŽDY součet kapacit pamětí vložených do počítače.
Pisal som ze je to celkova tak to je celkova vcetne tej ktoru vyuziva Windows.
ked mas 32bitovy Windows tak ten nevie fyzicky ist na pamat nad 4GB, a pod 4GB su namapovane PCI zariadenia preto tam u 32bit Win moze byt aj menej jak mas v skutocnosti, znamena to maximalne fyzicky adresovatelnu RAM.
Ked tam mas napisane 3GB tak mas v PC pravdepodobne 3GB (napr. 2+1).