BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ak mas v BIOSe polozku na zvysovanie frekvencie HT (na znackovej zostave ale pochybujem) tak to mozes skusit a testovat stabilitu napr. prime95 apod. Moc vyznam to nema, o moc sa to pretocit neda a slabina sempronov je skor mala cache a architektura.
Nic takového tam není o procesoru.. Jsou tam jen otáčky ventilátorů a teplota CPU.
Ja som nepisal nic o procesoru ale o frekvencie zbernice.
Ked tam neni ani to, tak mozes taktovat akurat tak chladnicku v kuchyni, tym koleckom vovnutri.
Tak to je dobrá hláška