BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
zespodu routeru je jeho ip adresa a přihlašovací údaje. zadáš do prohlížeče a zkontroluješ nastavení.
pokud se nepřihlásí pouze nový notebuk a ostatní v domácnosti jdou, je to zřejmě od výrobce blbě nastavený acer, a router vysílá na kanálech 12-13.
1) změnit vysílací kanál v routeru na 1-11.
nebo 2) nastavit region wifikarty v notebuku na cz/eu.
Tak jsem onehda koupil Linksyse E2500 a predstav si, ip adresa routeru a prihlasovaci udaje nebyly ani zespodu ani v manualu ani na krabici, jinak router se zda byt skvelej, administracni rozhrani paradni, ale ty udaje jsem si musel najit na netu, skoro neuveritelny u firmy jako je Cisco.