BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
u routerů rády chcípají napájecí adaptéry.
to není dobrý nápad. stolní pc ti zbytečně zabírají wifi pásmo (které dokáže odrovnat jeden blbý androidí foun), a pak jsi taky zbytečně kupoval dražší gigabitový model.
Je to router v kanceláři a doufal jsem, že když už, tak bude pracovat na 100% a nebude mít výpadky...
já bych v to doufal taky.
ale ty adaptéry snad všem výrobcům dodává nejlevnější oem velkogarážník, a pak to tak dopadá.
Je to levny domaci router, ktery je delany na nekolik klientu.
Vetsinou pomuze reset do firemniho nastaveni + nova konfigurace (puvodni si muzes ulozit a znovu nacist).
Resenim zdarma je alternativni Firmware:
www.kudrik.cz/2013/03/08/flash-dd-wrt-na-router-tp -link-wr1043nd/
Prinese o neco vic stability a moznosti nastaveni, vcetne napr. watchdog a automatickeho retartu pri problemech.
Dalsim resenim za penize je poridit stabilnejsi router - MicroTic. Chce to trosku vic zkusenosti s nastavovanim, ale odmenou za to je opravdu stabilni zarizeni.