Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kluk mi dal 75hz na 100hz a nejde mi dál obrazovka

Dobry den,prosim vas kluk mi dal s 75hz na 100hz a nejde mi dál obrazovka.Jak to prosím napravit.Napiste mi prosím na micki.l@seznam.cz Děkuji Martin mám widouws xp
Změna předmětu, původně: Dobry den,prosim vas kluk mi dal s 75hz na 100hz a nejde mi dál obrazovka.Jak to prosím napravit.Nap (karel)

dobry den,prosim vas pri spusteni pocitace se mi ukaze isass.exe-chybna bitova kopie.aplikace nebo knihovna DDL C:WINDOWS/system32/DNSAPI.dll neni platnou bitovou kopii systemu Windows.porovnejte soubor s instalacni disketou.poradi mi nekdo co stim prosim?

d

obry den,prosim vas pri spusteni pocitace se mi ukaze isass.exe-chybna bitova kopie.aplikace nebo knihovna DDL C:WINDOWS/system32/DNSAPI.dll neni platnou bitovou kopii systemu Windows.porovnejte soubor s instalacni disketou.poradi mi nekdo co jastim prosim?jak se prosim dela ten vzdaleny pristup?dekuji