BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
je po něm.
Oproti tomu je i ADATA svatá, já ji 3x shodil z postele na stěnu a pak na zem silou, video přehrávala dál
Kdyby měla kvalitní elektroniku tak by to bylo super. Jde disk vidět ve Správě disků? Jinak je pravděpodobně po něm, normální disk bez ochrany před pádem (Seagate) tohle za běhu nepřežije.
Právě že ve správě disku není :( to je v háji, člověku to vyklouzne z ruky a nepřežije to ani blbých 10 cm
Disk je nejnáchilnější komponenta k mechanickému poškození. Hlavička disku se pohybuje jen mikrometry nad plochou, jakýkoli náraz způsobí poškození plochy a zničení všech dat pokud se disk ještě dostane do provozu.
Wikipedia
Disk při pádu zapojený nebyl, ale tim že jsem ho zapojil tak jsem teda asik o všechno přišel že ? sorry jesli se moc ptám ale v tomhle nemám zkušenosti :)
aha jsem si to z te wikipedie pozde přečetl :D
to je jen náhoda...
Není, takhle je to u mě běžně, třeba 5x do týdne.