BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pokud si myslíš, že existují nějaké ovladače na BIOS, tak s tím radši nedělej nic.
No jako né ovladače :DD Napsal sem to dost laitsky . Myslím verze když se tady v Everestu koukám tak mám možnost novou verzi biosu :)
Co není rozbité, to není potřeba opravovat. A píše se "laicky".
bios je na systému naprosto nezávislý, funguje i když v pc není žádný systém. žádné ovladače proto nemá.
pokud myslíš update biosu, na rychlost to žádný vliv nemá. pokud deska netrpí záhadnými chybami, update biosu není potřeba.
tak sis měl vybírat desku s normálním chipsetem.
blbé kecy everestu tak neprožívej - zvláště když v tom nemáš příliš jasno.