Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Voľný šach s pokročilými funkciami

Viete o nejakom šachu s pokročilými funkciami a výpisom informácie o blížiacom sa mate (počet ťahov do matu)? Práve pozerám, že ani na SorceForge nie je veľký výber.:-?

Pre tých čo poznajú 8-bitový MZ-800, hľadám niečo ako bola hra Colossus Chess. Prípadne, ak máte niekto link na MZF súbor s touto hrou, poprosím o link. Google nenašiel a autor emulátora p. Adler mi na mail nejako neodpovedá.

Asi k tomu potrebujes fritz-gui ci co to tam pise, to GUI asi nie je zdarma.
Tak si skus ten pre amigu (free amiga emulator je napr. WinUAE), ten obrazok co tam je je len obrazok cracku (ano uz vtedy sa crackovalo :-D) ale hra by mala byt od toho isteho autora, alebo pozri dalsie najdene odkazy...

P.S: jaj sorry pre amiga emulator budes potrebovat romku, ta sa tazko zhana ptz. na tu si dodnes commodore narokuje autorske prava, ale da sa aj stiahnut, pouzi google (amiga kickstart) a v prvych 10tich nejaky najdes...