Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krátké zprávy

K dispozici máte ode dneška rubriku pro psaní krátkých zpráv - najdete ji v pravém sloupci.
Kdokoliv může přispět nějakou zajímavostí ze světa techniky.
Uvádějte prosím zdroj zprávy.

Krátkou zprávu můžete opravovat do 2 hodin od vložení

Zprávičky se zobrazují v pravém sloupci. Dají se také zobrazit pomocí odkazu Zprávičky v menu v hlavičce stránky.

Jakej je jejich účel? No informovat návštěvníky poradny o zajímavých událostech a novinkách týkajících se PC. Časem možná nahradí rubriku IT novinky.

Kategorie Tipy a triky je něco jiného.

Články bychom rádi vydávali původní, tzn. ne odněkud převzaté. Kdežto Zprávičky ve valné většině převzaté budou. Zprávička je krátké aktuální sdělení, kvůli kterému by nestálo za to psát celý článek. Článek je zaměřen na určité téma, má trvalejší hodnotu a je více obsažný. Snad jsem rozdíly vysvětlil dostatečně.

A vonat késése miatti csatlakozásmulasztás, valamely vonat kimaradása, vagy közlekedésének tartós akadályoztatása esetén a vasúttársaság köteles a továbbutazni kívánó utast kézi- és útipoggyászával együtt az eredeti vagy más útirányon, az eredeti vagy más tömegközlekedési eszközzel a célállomásra szállítani. :!:

Nem. A Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége által kiállított tagsági igazolvánnyal rendelkező utas és kísérője utazási kedvezményre jogosult. A hasonló feltételekkel rendelkező utas vakvezető kutyáját díjmentesen viheti magával a vonaton.

Nikoliv. Sleva je určena pro postižené slepotou a slabozrakostí, pro ty, kteří tyto osoby doprovázejí. Slepečtí psi jsou osvobozeni od placení.

:-D

Hele, Coopere, ty se živíš přepravou?

"Hare joj bane overgang!"

Moje teorie, že všechny jazyky pocházejí z jednoho základu (před babylónským průserem) mi napovídá, že by se mohlo jednat o hárající Finku, nabuzenou erotickými pořady slovenské televize JOJ, která se domáhá hromadné soulože (Overgang > Gangbang) v místě dobývacího prostoru (bani).

E rendelet alkalmazásában díj ellenében végzett személyszállítás a közforgalmú, menetrend alapján végzett vasúti személyszállítás (a továbbiakban: közforgalmú személyszállítás), valamint a közforgalmú, menetrenden kívül közlekedtetett vonatokkal végzett személyszállítás (a továbbiakban: különvonat).

A máš to! ]:)

Všetci tu brblete od témy, tak pridám niečo k téme:

Bolo vhodné tie správičky od seba trochu opticky oddeliť. Momentálny stav je mierne neprehľadný:
[http://img401.imageshack.us/img401/5492/schrnka012n v.gif]

Edit: Návrh: Čo tak oddeliť to rôznou farbou pozadia, tak ako je to na hlavnej stránke pri zobrazení otázok?