Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze připojit tiskárnu HP

Zdravím,

Zakoupili jsme tiskárnu HP deskjet 1510 a chceme jí připojit v práci k PC s Windows XP ( 32 ) professional Verze 2002 Service pack 3
Po zapojení tiskárny do USB vyskočí tabulka nalezen nový hardware - spustí se průvodce, hledá a výsledek :

instalaci tohoto hardwaru nelze dokončit, došlo k problému

-TENTO PROGRAM VYŽADUJE VYŠŠÍ VERZI SYSTÉMU WINDOWS

Už si s tím nevíme rady, ovladače jsme zkoušeli z CD, z internetu. Přehráli ovladače zákl.desky, aktualizovali ovladače USB, NET.Framework, všechno co nás napadlo.
Zkoušeli jsme na windows xp professional service pack 2 - doma na jiném PC - a tam bez problému tiskne.

díky za reakci, ale to nepomohlo. Ovladače jsem z HP stránek stahoval přímo na windows XP 32bit, který máme. Nebo, ale to bude asi blbost, když to chce vyšší verzi ... tak zkusit nainstalovat ovladače na vyšší windows?:D

Problém je už při prvním připojení tiskárny do PC, v nastavení - tiskárny a faxy je pusto a prázdno, vůbec se nenahlásí.

paul - jo tam odtud jsem stahoval přesně verzi Windows XP :)

Dokonce jsem psal mail i na podporu H a odpoved byla že po naší (telefonické domluvě?? :D ) mi doporučují stažení ovladačů s odkazem zase ty samé co už jsem stahoval :)

IQ 37 - mám dojem že už jsem to i takhle zkoušel, ale ještě to zkusím jednou.

Jinak díky všem za snahu pomoc :)

Jo, kdyby to bylo tak triviální tak tady neotravuju s prosbou o radu :)

Odebral jsem vše co mělo něco společného s tiskárnou a značkou HP. Při odinstalaci jsem byl vyzván na odpojení tiskárny - odpojil jsem. Restartoval. Našel ovladač pro windows XP stažený z HP ofic. stránek (tzn. DJ1510_188.exe) - průvodce mě vyzval k zapojení tiskárny. Zapojeno. Hledá, dlouho - ( mezitím vyskočí hláška systému že se hardware nepodařilo instalovat a že vyžaduje vyšší verzi systému windows ) ... instalátor pořád hledá. Asi po 2 minutách vyskočí :

Připojení tiskárny se nezdařilo, tiskárna se nedokázala připojit pomocí USB, zkontrolujte připojení a opakujte.

Ovladače USB jsou aktualizované, zkoušel jsem i jiný kabel, zkoušel jsem všechny USB porty na PC, pořád vše stejné.

Doma na jiném PC windows XP professional service pack 2 - do minuty tisknu.

Díky všem za rady a snahu, ale vzdávám to s ní :)

tak prográmek jsem vyzkoušel a mám trochu pokrok.

Zapnu ho, tiskárnu to najde - dám tedy pokračovat - dostanu nabídku přidat tiskárnu jako výchozí ( zmáčknu a nic se nestane )

a potom ještě jestli chci opravit tisk a opravit skenování.

- Když dám skenování, tak v pohodě začne skener odpovídat, zkušební stránku bez problému naskenuje - napíše že s tím není problém.

- Když ale dám opravit tisk, nabídne mi to stažení kompletního instalačního i softwarového řešení z HP originálních stránek. Problém je, že to jsou ty ovladače co už jsem stahoval (tzn. DJ1510_188.exe) a jejich nahrání nic nevyřeší. Tam mě to zas vyzve k připojení tiskárny, které se nezdaří a windows mi hardware zase nerozpozná a napíše mi že chce vyšší verzi systému windows a jsme zase tam kde na začátku.