Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinToFlash

Dobrý den, mám problém s instalací win xp s pomocí programu wintoflash. Spustil jsem bootování potom první krok šel v pohodě win se odinstaloval a td. Když jsem chtěl dát druhou část tak mi to napsalo: Windows could not restart because of a computer disk hardware configuration problem. Could not read from the selected boot disk. Check boot patch and disk hardware. Please check the windows documentation about hardware disk configuration and your hardware reference manuals for additional information. Co s tím ?

Spustil jsem bootování potom první krok šel v pohodě win se odinstaloval a td

• Co si presne delal.

Zakaldni informace, jako 'ODKUD' pochazi windows xp/verze, jak si ODINSTALOVAL windows 'to me také zajima' a presny postup instalace.
Pri insatlovani OS jako XP, je dobré odpojit vse co je v portech USB a podobne. (nepocitaje MYS a KLAVESNICI)

Když jsem chtěl dát druhou část tak mi to napsalo:

• Druha cast, kde co? :-)

Je to win XP media center 2005. CD mám orginální zakoupené společně s pc. V USB mám jen myš a flash disk s WinToFlash. Zapojil jsem flash disk a spustil pc. Načetl se bios a poté jsem měl na výběr :
1st, text mode setup (boot from flash again after finished)
2nd, GUI mode setup, continue setup 1st start of windows
--- debug, in case of hal.dll or ntoskrnl.exe not found errors---
debug boot rdisk 1 partition 2
debug boot rdisk 1 partition 3
debug boot rdisk 1 partition 4
debug boot rdisk 2 partition 1
debug boot rdisk 2 partition 2
debug boot rdisk 2 partition 3
debug boot rdisk 2 partition 4

Dal jsem 2nd, GUI mode setup, continue setup 1st start of windows a naběhla klasická instalace win. xp Vybral jsem HDD kam to chci nainstalovat a pod. Dokončilo se to a restartovalo. Potom jsem dal 1st, text mode setup (boot from flash again after finished) a objeví se mi modrá obrazovka a : A problem has been shut down to prevent damage to your computer. If this is the first time you ve seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, folow those steps. Check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives od hard drive to make sure it is properly configured and for hard drive corruption, and then restart your computer. Když dám cokoliv z nabídky tak mi vyskočí to co jsem psal nahoře.