Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každou hodinu aplikace skončí v liště

Ahoj, mám zajímavý problém... Když hrajou kluci hru, tak v každou celou hodinu ta hra spadne do lišty a . Neukončí se, jenom se to přepne tak, že vidím plochu a hra je v liště. Po kliku jsou zase ve hře a můžou hrát zase hodinu, než se to stane zase....Nedělají to jenom hry, ale i další programy (Cool Edit, Pinnacle apod..) Jako kontrola času (budík) je to skvělé, ale začíná mě to otravovat...Jsem z toho tydýtko... (winXP Prof)

A naco? Ja som mal na NB zonealarm asi mesiac a potom letel... Je to hrozny smejd. FW vo Win je nazvem to "relativne dostacujuci" :-) Daj si tam SP2 a zaplaty, vypni vzdialenu spravu a neries to na FW sa vykasli. Aj tak tam furt klikas len na "Allow" lebo nevies co to po tebe chce :)