Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejspolehlivejsi značka notebooků

Dobry den,
planuji si koupit NB.Chtel bych se optat ktera ze znacek NBů je nejspolehlivejsi? :)

Změna předmětu, původně: Nejspolehlivejsi značka
V první chvíli jsem myslel nějakou dopravní značku a chtěl napsat ty červené vodorovné zvýrazněné... :-) (LaKr) (Kráťa)

Zadna, kazdy ma sve preference... rozhoduj se dle zaruky (NBD, carry-in, on-site)...

Voditko muze byt, ze cim levnejsi, tim se to nekde musi projevit (tim je znamy ACER a UMAX). To vsak neznamena, ze nejdrazsi je nejspolehlivejsi.

Spolehlivost kousku pro firemni ucely je vetsinou vyssi, nez pro domacnosti. Firemni vsak maji chudsi vybavu za stejne penize. (maji mene "kur*itek")

Já si stále pletl Acer a Asus, jelikož mi pár lidí říkalo, že jeden z nich nebrat (a to jsem právě nevěděl který, až jsem si udělal mnemotechnickou pomůcku Acer=naffer a koupil HP. Moc se mi líbí a také proto, že má jakous normální klávesnici (ale to jde možná o zvyk).

* ff=s

jj, Acer je nejprodavanejsi (je nejlevnejsi), ale mnoho uzivatelo "zaplakalo nad vydelkem" (neuznavane reklamace, vraceni z reklamace s jinou zavadou atd.)

Ja mam treba Toshibu, mel jsem vadny disk a za 4 dny hotovo. To bylo bez extra balicku zaruky. S prikoupenim zaruky u jineho majitele bylo pry opraveno i nekolik spornych reklamaci (dle informaci bylo zpusobeno uzivatelem)
U HP zase menily v ramci jine zaruky i osoupanou klavesnici. (HP ale kdysi dost trpelo na panty LCD!)

Proto se zajimej o kvalitu servisu, bud jeste zvedavy a zavolej si do servisu, jake jsou nejvetsi problemy u tveho modelu.

NBD = oprava "next business day"
on-site = oprava na miste
carry-in = oprava v servise

Zalezi od koho kupujes,myslim predajca!!Pretoze mam Acera(viac vyrobkov) a vsetko slape,dokonca i spolahlivo..Skor by som povedal,ze HP je taky zm....,ktory je zbytocne predrazeny a furt na nom nieco odchadza..
Nechem chvalit,ale mam notasa od Bohemii(Barbone)a ma super vydrz baterii,da sa dobre skonfigurovat a ma slusny servis(ten som sice este nemal moznost vyskusat,pretoze notas napriek mojmu zaobchadzaniu drzi skvele!).A zalezi i na cene..Fugitsu-Siemens ma tiez velmi slusne konfiguracie a super cenu!

Ja som za Dell a prikupenie NBD zaruky (Latitude a ine "firemne" notebooky a takisto XPS uz ju maju v cene). Pri poruche zavolas, povies, co tomu je a do nasledujuceho pracovneho dna pride technik a na mieste opravi. Zatial mam 2 notebooky Dell, jeden Inspiron a jeden Latitude a ziadny problem - az na 9-clankovu bateriu, ktorej asi po roku klesla kapacita o stvrtinu.