Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na zmenu titulkov

Dobrý večer,nechcem uraziť čechov a českých prekladateľov,ale chcem sa opýtať neexistuje nejaký program na zmenu českých titulkov na slovenské,sťahujem titulky z titulky.com,alebo z opensubtitutles.org a potom ich dám do filmu alebo serialu pomocou mkvtoolnix, no a proste niekedy ich nestíham čítať tie české titulky,som zo slovenska,pekný večer

Mam opacny postreh, snazil jsem se menit titulky ze slovenciny do cestiny a vysledky byly pres nejruznejsi translatory tristni. Pokud si z titulkama nechces hrat a dalsi tri hodiny to rucne opravovat tak, aby to bylo pouzitelne, tak se na to vykasli a radsi koukej v cestine.
Delam to taky tak a na slovenctinu se da zvyknout, akorat me to stve u serialu, kde to treba ceskej prekladatel v polovine zabali a zbyde jen slovensky preklad, ale i tak se to da.

Môžeš skúsiť moje rozšírenie do Visual Studio Code: Subtitles Editor

Visual Studio Code je free open source textový editor od Microsoftu. Príkazy sú dostupné z menu, ktoré sa zobrazí po stlačení Ctrl+Shift+P (alebo ⌘P na macOS). Rozšírenia môžeš inštalovať priamo z VS Code zvolením Extensions: Install Extensions.

Ak chceš preložiť titulky, otvoríš SRT súbor, vyberieš z menu možnosť Subtitles: Translate a zvolíš jazyk. Rozšírenie následne nahradí texty prekladom služby Google.