Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto darček na vianoce - BAN, díky Kurte

Situácia:

JA: napíšem blahoželanie k vianociam formou zdrojového kódu v jazyku C.
OCh: arogantným prístupom ma "odpáli", v troch vláknach napíše "Zas na sebe jen upozurnuje..", v jednom k tomu + "Mel ten kreténskej prispevek smazat uplne."... to mi ako zakazuje vinšovať, no sry že som si nevšimol že jedno vlákno z blahozelaniami už existuje. Provokuje,... (môžete si prečítať: https://pc.poradna.net/questions/2818764-24-12 a https://pc.poradna.net/questions/2804038-adnow-na-poradne a https://pc.poradna.net/questions/2818849-novy-monitor-jak-zapojit-a-odzkouset)
JA: naňho reaguje, a dovolil som si raz napsať "pal do piče z môjho vlákna"
Kurt: zmazal môj príspevok, ok uznal som oprávnene, i když se divím proč nezmaže značne provokačné a arogantné príspevky pana COh.
JA: napíšem znova príspevok, v tomto prípade v omnoho jemnejšie forme, tak že som nijak neporušoval pravidlá daným príspevkom.
Kurt: zmaže, zabanuje ma.

tak teraz sa môžem lúčiť ASI zrejme definitívne na dobro. Nie len ASI Dočastne, aby to mesiace v stovkách príspevkoch mi neprizvukoval niekto, že som sa vrátil po nejakej dobe. A nazval ma kvôli tomu chorým človekom.

Toľko ku spravodlivosti zde na poradne... tak toto sú teda vianoce. To Vám poviem.

(napsané z mojho Internetu (ešte že mám dynamickú IP), ale nebojte, len jednou, viac tu psát kým nedostanem unban nebudem.... sa môžem na to abych obchádzal bany. Nejsem OCh, ktorý tu ban inak už pod 2 inými nickami mal. Žejo?! Nemysli si pane OCh že z tvojej skladby viet a prístupu nerozoznám kto ste.

Dík za spravodlivosť... Je zaujímavé že problém mám s ludmi, len tými, ktorý sa objavia tesne po tom čo sa zabanuje akože "iný" človek, s ktorým som mal problém predtým.

Tak aspoň zvyšku poprajem nech máte štastnejší nový rok na poradne.
Ze si nedate pokoj aspon na vianoce...myslim, ze vsetko uz bolo povedane, viac asi netreba. (fleg)

v troch vláknach napíše "Zas na sebe jen upozurnuje.."

- Protoze ted delas co ?

ktorý sa objavia tesne po tom čo sa zabanuje akože "iný" človek, s ktorým som mal problém predtým.

- Ja jsem zadny BAN nedostal, chodil jsem sem jako "XoXochanel", ucet ktery jsem dobrovolne smazal kvuli tvému abusivnimu znamkovani.

Možná byste v zájmu zachování zbytků své vlastní důstojnosti měl psát jen ve stavu, kdy nejste ovlivněn omamnými látkami.
Odmítám totiž uvěřit tomu, že to, co jste vyprodukoval v poslední cca půlhodině, může napsat normální člověk při smyslech.

Jen poslední věc k vaší lži:

napíšem znova príspevok, v tomto prípade v omnoho jemnejšie forme, tak že som nijak neporušoval pravidlá daným príspevkom.

Nechtějte, abych vás tady citoval.

Možná byste v zájmu zachování zbytků své vlastní důstojnosti měl psát jen ve stavu, kdy nejste ovlivněn omamnými látkami.
Odmítám totiž uvěřit tomu, že to, co jste vyprodukoval v poslední cca půlhodině, může napsat normální člověk při smyslech.

Toto je prístup admina ku ostatným členom poradne, len to čítajte. Ne omanné látky žiadne neberem. Za to vy spravodlivosťou sršíte. Kdyby ste hneď na začiatku z môjho vlákna zmazal i moj i OCh-ov príspevok, nič viac by sa nestalo.

Takže jste to opravdu psal za střízliva? ::)
V tom případě je to nejspíše ještě horší.
Zaprvé: netušíte, které příspěvky a komu byly smazány, vidíte jen ty nesmazané.
Zadruhé: nikdo jiný než vy to zde nepřehnal s anatomickými detaily.
Zatřetí: nepatří vám to tady, a ti, kterým to patří, tu rozhodnují o tom, co zde bude a co ne. Je to stejné, jako když přijdete k někomu na návštěvu - pokud se tam budete chovat jako čuně, vyrazí vás. Samozřejmě vám to nebrání v tom hostitele pomlouvat, nebo křičet pod oknem.

OK, tak kričím posledný výkryk pod oknem a pílim preč. Nemá zmysel toto riešiť. Hádať sa s Vami nebudem. Áno napsal som nekteré príspevky ktoré boli fakt dosť mimo pravidiel. Avšak som bol vyprovokovaný príspevkami ktoré boli rovnako mimo pravidiel. Ban si zaslúžim, i když nemyslím že permanentný. Ovšem ešte jeden človek si tu zaslúži ban (rovnako nie permanentný).

Střízlivý som, teda ak za 3 dni som nevyčúral 10 štamprlíkov morgena. Čož si myslím že som vyčúral už za pol dňa. ;-)

Ja chcem len pomáhať tazateľom... na vianoce som krásne poprial všetko najlepšie ostatným členom poradni. A dostal som od OCh-a príspevok, že na seba upozorňujem a že som chorý na hlavu. To je teda krásna reakcia. Zaslúžená.

Unban ani nechcem, možno tak o mesiac, dva. Teraz si zaslúžim byť zabanovaný. Len chcem spravodlivosť.

p.s. A jak už som napsal, stačilo zmazať jeden príspevok od OCH-a ktorý bol proti pravidlám a nič z tohoto by sa nestalo.

Nechápu jednu věc - když ti je tady tak ubližováno a furt si na něco a na někoho stěžuješ, proč sem teda chodíš?

Už jednou jsi sliboval že odcházíš, asi jsi čekal, že tě bude někdo přemlouvat, což se nestalo, tak jsi chodil stále dál. Nezlob se, ale takovým chováním se akorát zesměšňuješ a ztrapňuješ.

Místo toho, abychom odpovídali na dotazy v poradně, musíme neustale řešit tvoje chování. A tím svým nesmyslným minusovanim jsi taky myslím naštval dost lidí. Kdyz ti někdo vadí, tak na něho přece nemusíš reagovat a všichni budou spokojení. Ale asi je marný ti něco takovýho vysvětlovat, nečekám, že to pochopíš.

Nechápu jednu věc - když ti je tady tak ubližováno a furt si na něco a na někoho stěžuješ, proč sem teda chodíš?

Protože chcem radiť tazateľom, chcem pomôcť. A ne neni mi tady furt ubližováno každým... ale stále len dvomi ľudmi dookola. Akurát pod inými nickami.

Už jednou jsi sliboval že odcházíš, asi jsi čekal, že tě bude někdo přemlouvat, což se nestalo

stalo sa, premlouvali ma traja, vrátane Sambilionka. ;-) no Sambilionk nie úplne premlouval tak že by sme viedli dlhú konverzáciu ale v jednom príspevku to zmínil, zvyšných dvoch si ani nepamätám kto to psal, uznávam, rok staré príspevky si fakt nemusím pamätať do detailu, najmä když ich tu píšem stovky mesačne.

A tím svým nesmyslným minusovanim jsi taky myslím naštval dost lidí.

vtipné že trafím mínusko práve XoXovi pod xyz účtami. Na počet plusiek sa ale nepozeráš? Chápem že človek si pamätá len to špatné, a to dobré si nepamätá tak dobré... Plusko až tak nepoteší, jak mínusko naštve... hm

Ale asi je marný ti něco takovýho vysvětlovat, nečekám, že to pochopíš.

pravda. Som asi moc tvrdohlavej ;-)

Nedela to sam, upozornoval jsem na to nekolikrat, ze by bylo na zvazeni, zda minuska plni svuj ucel a zda nejsou spis na skodu. Bylo by pekne, kdyby uzivatele prestali tyto naschvali delat, ale pravdepodobne neprestanou, tak by bylo na zvazeni, zda vubec ma smysl neco jako minus u prispevku vubec mit.

Bylo by pekne, kdyby uzivatele prestali tyto naschvali delat, ale pravdepodobne neprestanou

no kdyby to bylo naschvál... podivné že minimálne 10 členovia (pravidelný prispievači) poradne s mojimi mínuskami problém nemajú. A ani ja neveštím že OCh = XoXo.. ale súhlasím, možno bolo toto zavedenie plusiek a mínusiek úplný nezmysel,... alebo aspoň mínusiek. Len když to ostatný používajú, tak si nútený to taky používať aby boli tvoje príspevky chápané že sú úrovnovo kvality (resp. tohoto hlasovacieho systému) na "úrovni". Inak si pohřben mínuskama, čož sa prekvapivo deje tebe sa deje i mne, taky od určitých ludí. Len zaujímavé že v tom prípade som taky týždeň skúšal psát pod iným nickom a mínuska som nemal. Vtedy sa dá pochopiť čo je mínuskovanie z dôvodu nesúhlasu a mínuskovanie z dôvodu princípu kto to napsal. Prekvapivo, na tento príspevok ti dám plusko. (A ne neni to kvôli tomu že bych chcel zakryť svoje činy, ale kvôli tomuto že si napsal nečo, s čím súhlasím, len nechápem prečo rozumne píšeš len pri takýchto kritických situáciách a v riešení veľkej bitky).

jj, je to presne tak. Nekolikrat jsem ve svem volnu v case kdy jsem mohl delat neco jineho, odpovedel na dotaz uzivatele a ten presto, ze byl relevantni, byl znehodnocen nekolika minusy danymi naschval. Tazatel tak musi byt zmaten a ja se jeho problemu venoval uplne zbytecne, nic nenastve vic, nez kdyz neco delam a vysumi to kvuli nejakemu blbovi do ztracena.

Plusy jsou v poradku, kdyz uz na dotaz odpovedel nekdo jiny, nemusim psat souhlasim, ale zasktrnu jen +1.

Je mi do toho lautr fuk, že prskáš lámaným čechomoravskoslovakizmom skutočne ďaleko, ale ak radíš, zvládni pravopis. Aspoň tie hrúbky v množnom čísle kolú oči. No a slovný zvrat "sú úrovnovo" je pecka.

"no kdyby to bylo naschvál... podivné že minimálne 10 členovia (pravidelný prispievači) poradne s mojimi mínuskami problém nemajú. A ani ja neveštím že OCh = XoXo.. ale súhlasím, možno bolo toto zavedenie plusiek a mínusiek úplný nezmysel,... alebo aspoň mínusiek. Len když to ostatný používajú, tak si nútený to taky používať aby boli tvoje príspevky chápané že sú úrovnovo kvality (resp. tohoto hlasovacieho systému) na "úrovni". Inak si pohřben mínuskama, čož sa prekvapivo deje tebe sa deje i mne, taky od určitých ludí. Len zaujímavé že v tom prípade som taky týždeň skúšal psát pod iným nickom a mínuska som nemal. Vtedy sa dá pochopiť čo je mínuskovanie z dôvodu nesúhlasu a mínuskovanie z dôvodu princípu kto to napsal. Prekvapivo, na tento príspevok ti dám plusko. (A ne neni to kvôli tomu že bych chcel zakryť svoje činy, ale kvôli tomuto že si napsal nečo, s čím súhlasím, len nechápem prečo rozumne píšeš len pri takýchto kritických situáciách a v riešení veľkej bitky)."

su urovňovo je v slovenčine minimalne bežná a správna fráza... miešanie jazykou, uznávam, ale nemyslím si že to by mal byť dôvod prečo by malo byť človeku zakázané radiť, a ktorého človeka by ste mali zbiť. Každý rozumie čo píšem aj napriek gramatickým chybám či miešaniu jazykov... samozrejme když už je to na tom tak špatne, že úrovňovo to dosiahne úroveň titanika, tak to už....

inak myslím že sám môžeš uznať, že i ty si si mohol určité poznámky a keci vynechať. Ver mi že toto nieje len mňou, že je medzi nami takto napätá situácia. Áno i ja mohol veľa krát zareagovať inak na tvoje príspevky, ovšem toto je proste obojstranná "reality show" hádka.

proc teda si furt provokoval, proc si ma teda nazval psychycky narusenym nebo chorim clovekom? Proc si k mojmu blahozelaniu k vianociam napsal ze len na seba upozornujem, a ze najlepsie by bolo keby admin zmazal moj prispevok? PROC?

E1: ops. sry, teraz ctu ze to napsal Redmax a nie XoXo... sry, ignorujte tento prispevok. Som si nevsimol ze to pisal Redmax. Ani ten prispevok predtym... omg, ja som debil... aj sa mi zdal ze ten pristup je nejak hodne iny.

E2: p.s. Sry RMX, moc se omlouvam. S tebou prave ja taky nikdy problem nemal.