Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - Skladové Hospodářství - Před vytvořená šablona

Dobrý den,

Potřeboval bych, prosím Vás, doporučit nějakou předvytvořenou šablonu pro skladové hospodářství.

Excel má sice šablonu - Skladové zásoby, ale ta je pro mě nevhodná.

Obsahuje zbytečně moc informací a ani neobsahuje kartu příjemka.

Potřebuji pouze SN, název, počet.

Neznáte, prosím Vás, nějakou šablonu nebo předvytvořenou tabulku, kde bych pouze upravil/přidal hodnoty?

Děkuji

Pokud chceš dělat příjemky/výdejky, pak je na to Excel nevhodný.
To se raději podívej na Access.
Excel není dělaný na práci s formuláři, ale na tabulkové výpočty, i když znásilnit se dá cokoliv na cokoliv.
Klidně může být příjemka jen ručně pořízený řádek v Excelu a tisk přes Word a hromadnou korespondenci.

Bohužel jsem nenašel vyhovující free program.

Do Excelovské tabulky to bylo původně naházeno.

Jenže to pochopitelně bylo nepřehledné a výpočty mezi jednotlivými sešity jsem musel psát ručně. Když jsem to dělal naposledy, udělal jsem tam chybu.

Jde mi o šablonu, které by mi to usnadnila a aspoň trochu nastylovala kvůli přehlednosti - teď je to dost nepřehledné

Před pár roky jsem komusi (chtěl vyloženě Excel) něco takového dělal. Sklad, příjemkou si ho aktualizoval (ručně makrem prostřednictvím tlačítka). Výdej ze skladu výdejkou, následně opět aktualizace (zase tlačítko). Ta výdejka ale byl "vedlejší výstup", primárně to byla faktura, kam se údaje přenášely zadáváním přímo v tom "skladu" s následným exportem do faktury a vytvořením výdejky.

Zadání bylo "faktura s databází odběratelů a vazbou na sklad". Ale free to nebylo ani náhodou.

Ale já nepotřebuji žádné makro. Nedávno jsem upravoval jiné skladové hospodářství - natvrdo napsané

A vypadalo nějak takhle - soubor správa skladu.xslx.

Vzhledově to vypadá hrozně a výpočty jsem musel psát ručně, protože sešit výdejka je jinak orientovaný.

Potřebuji takovou jednoduchou šablonu, která tam dá ty výpočty + snadná možnost přidat další položky. Max Bonus by to bylo nastylované, ale to si může udělat i sám.