Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového monitoru.

Dobrý den, Ahoj,
chci si koupit nový monitor. Ten starši už přestává stačit. Nějak jsem se koukal a popravdě nevím, který vybrat. Tak mě napadlo obrátit se sem, že mi tu poradíte ;). Cenu bych si představoval tak okolo 3000-4000 Kč. Na filmy moc nekoukám, spíš hraji nějaké ty hry (Apex, AC apod.) Chci aby dobře fungoval, měl pěkný obraz a i design aby nebyl k zahození. Budu rád za každé rady. Děkuji

No tak to postni nějakej nějak sem se po tom nepídil,ale u každýho monitoru v tom rozpočtu co sem dřív projížděl a stál za to tak poznámka od uživatelů na větší vzdálenost jak metr a dá se to jinak žádná sláva to rozlišení už....(někomu to vadit nemusí třeba,ale jestli to chce risknout a pak vracet...)

Jak se to veme,kde ho chceš koupit jinak,v obchodech a to i s HW maj narvaný Tn a výběhový modely většinou to není jako že se zajdeš mrknout na Tv kterou maj všude.Nezbejvá než se řídit nějakýma parametrama + komentama těch co už koupili teď sem takhle bral AOC Q3277PQU a nelituju vše jak má bejt,navíc zase v tý ceně moc na výběr taky není.

Tak tady je to hw. Jen sem to zkopíroval, upravovat se mi to nechtělo. Sorry :-p

Processor
Processor Intel(R) Pentium(R) CPU G4560 @ 3.50GHz
Manufacturer Intel
Speed 3.5 GHz
Number of Cores 4
CPU ID BFEBFBFF000906E9
Family 06
Model 9E
Stepping 9
Revision
Memory
RAM 8.0 GB
Video Card
Video Card NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Manufacturer
Chipset GeForce GTX 1050 Ti
Dedicated Memory 4.0 GB
Total Memory 8.0 GB
Pixel Shader Version
Vertex Shader Version
Hardware T & L Yes
Vendor ID 10DE
Device 1C82
Plug and Play ID VEN_10DE&DEV_1C82&SUBSYS_85D61043&REV_A1
Driver Version 23.21.13.9077

No tak to na v QHD hraní není takže to máš jenom na FHD 24 vs 27 ,nevím v obchodě co sem koukal tak většina TN sem tam IPS a hlavně zapojených z toho jenom pár navíc po kuse tj jeden 27,druhej,24 a třetí 22 takže kdyby byli zaplí poznáš asi prdlajs,samozřejmě čím větší město tím větší šance se někde podívat a porovnat...

Zeptám se takhle. Mám jak už jsem psal od známého půjčenou starou televizi, kterou mám zapojenou jako monitor (Sencor SIE 22F57M4). Prý by ji už potřeboval, ale nabídl mi, že za 1000kc mi to nechá. Kvalita mi do teď stačila, kdyby mě nepobidl, tak měnit asi nebudu. Má pro mě smysl kupovat nový monitor? Utratit za to mailand nechci. Sedím ve vzdálenosti max ten metr, na filmy mám obyc telku. Oči mám v pořádku, takže zvětšení písma vážně nepotřebuji :-D jen jsem si říkal: větší-lepsi.