Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového monitoru.

Dobrý den, Ahoj,
chci si koupit nový monitor. Ten starši už přestává stačit. Nějak jsem se koukal a popravdě nevím, který vybrat. Tak mě napadlo obrátit se sem, že mi tu poradíte ;). Cenu bych si představoval tak okolo 3000-4000 Kč. Na filmy moc nekoukám, spíš hraji nějaké ty hry (Apex, AC apod.) Chci aby dobře fungoval, měl pěkný obraz a i design aby nebyl k zahození. Budu rád za každé rady. Děkuji

Zeptám se takhle. Mám jak už jsem psal od známého půjčenou starou televizi, kterou mám zapojenou jako monitor (Sencor SIE 22F57M4). Prý by ji už potřeboval, ale nabídl mi, že za 1000kc mi to nechá. Kvalita mi do teď stačila, kdyby mě nepobidl, tak měnit asi nebudu. Má pro mě smysl kupovat nový monitor? Utratit za to mailand nechci. Sedím ve vzdálenosti max ten metr, na filmy mám obyc telku. Oči mám v pořádku, takže zvětšení písma vážně nepotřebuji :-D jen jsem si říkal: větší-lepsi.