Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké funkce (tabulka Excel)?

Ahoj, k podkladům na kontrolu titulkování potřebujeme spočítat počty pořadů (hlavně premiér) s titulky, jelikož televize očůrávají zákon a třeba pustí od půlnoci do 6 hod. dávno otitulkované reprízy 15 let starých seriálů a ráno tak mají splněnou povinnost titulkování ze zákona a za celý den neotitulkují nic, nebo jen pár pořadů.
Mám tabulku

[89079-jake-funkce-650-png]

do buňky L17 jsem dal =COUNTIF(A:I;"seriál")
Ale dál nevím. Potřeboval bych napsat funkce, které dát do těch buněk, nebo kdybyste byl někdo od té dobroty a rovnou to udělal do mého přiloženého souboru *.xls.
Děkuji převelice za pomoc a vlastně i jménem 0,5 mil. osob s postižením sluchu, které potřebují titulky.

Ještě prosím jednu radičku. To jsem předtím nepočítal a teď jsem se na tom zasekl snad 4 hodiny.
Potřebuji z toho vytáhnout do tabulky, která je na jiném listě sešitu stopáž pouze premiér s titulky u seriálů (zbytek si odvodím). Těšil jsem se, že mi bude fungtovat něco takového a marně. :-(

=SUMIFS (výpisy!G:G;F:F,"ano";H:H,"seriál")