Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký ping ve hrách

Zdravím, už nějakou dobu mám problém s pingem při hraní her. Jednou za 8-10 min vyskočí ping na nehratelnou hodnotu a po 2 minutách se vrátí zpět na normální a takhle furt dokola. Děje se to u každé online hry. Vždy když zavolám poskytovateli, říká, že je vše v naprostém pořádku. Restart routeru atd. jsem zkoušel. Je to dost otravné a člověk si pořádně nezahraje. Nevíte prosím co by to mohlo být ?
Díky za každou odpověď a radu.
S pozdravem Míra.

Ahoj, co jsou podstatné informace? PC a Internet jde naprosto mimo mě, proto hledám odpovědi tu. V routeru je připojený jen můj PC přes kabel a pár telefonů přes Wi-Fi. Internet u nás nikdy nebyl žádný zázrak, ale na zahrání to vždy stačilo. Rychlost stahování mi ukazuje 11.6 Mb/s a Rychlost nahrávání 21.04 Mb/s.