Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnavaci script v Exceli

Napriek tomu, ze som expert na kopec veci v IT, z office balika mam len (pod)priemerne vedomosti.
Mam od zakaznika zoznam databaz, on mi to poslal podla rokov rozdelene do tabulky, cize to mam v 2 stlpcoch.
Tych db je cca asi 100.
Ja mam vyexportovany zoznam db priamo s MSSQL a otazka znie...viem si nejako rozumne v Exceli porovnat moj zoznam s jeho? Pripadne, zeby sa db v prislusnom stlpci ak si najde dvojicku v inom stlpci oznacila zelenym polom.
Viem, ze to urcite pojde, ale co sa tyka skriptovania v Exceli som naozaj amater...pripadne stacila by funkcia if then (to som skusal neviem to spravit)?

Dneska sem měl více času, tak se v souboru co jsem sem přikládal více štoural a přišel sem na chybu v kódu (záměna znamének +/-) :-[. Což způsobovalo dvě chybějící hodnoty ve výsledcích!

V příloze je opravený soubor + přidán další modul s kódem pracujícím se slovníkem (Dictionary). Pro jeho spuštění je potřeba reference na knihovnu "Microsoft Scripting Runtime" !!!

Inspirace čerpána z kanálu Excel Macro Mastery

PS: Flegu nebo někdo z adminů odstraňte ten chybný soubor. Díky.