Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na náročné hraní her

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli tahle sestava bude stačit na náročné hraní počítačovích her, HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16, SilentiumPC Ventum VT2 EVO TG ARGB, černá, Toshiba P300, 3,5" - 2TB, BULK, ASRock B460M PRO4 - Intel B460, Intel Core i5-10400F, SilentiumPC Vero L3 - 500W, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4G, 4GB GDDR5, Windows 10 home

Změna předmětu, původně: Sestava (host)

Grafiku jsem před rokem jeden měsíc měl (bazar 2300), stojí zaprd, sekal se i eurotruck simulator. Grafika byla slabá už v roce 2016 při uvedení. Jako absolutní minimum jsme před rokem/dvěma doporučovali 1650super. 1650 utáhne fullhd hry se sniženými detaily.

Doba stojí zaprd, grafik je málo. Výrobci a hlavně prodejci královsky rejžují. Můj osobní názor je že ceny rozhodně neklesnou rychle a tenhle rok neklesnou ani výrazně.

Jeví se mi výhodnější vzít v tuto dobu hotovou sestavu, protože tam výrobci grafiku promítnou za nižší cenu.
Napřiklad
https://www.datart.cz/hp-pavilion-gaming-tg01-1600nc-core-i5-10400f-6-core-16gb-ddr4-2666-1x16gb-512-gb-ssd-nvme-nvidia-gtx1650-super-4gb-wifi-a-b-g-n-ac-1x1-bt-wired-keyboard-mouse-psu-310w-mtsiri-windows-10-home-64bit-2-2-0-bcm1.html?gclid=EAIaIQobChMIicyt-YfL8AIVygCiAx1Q-gBgEAQYAiABEgIElPD_BwE

vhodnější by byla 1660Super pořád se bavíme o základu na hraní + 5000
https://www.bscom.cz/herni-pc-hp-pavilion-gaming-tg01-1901nc-black-407q1ea-bcm_d1225139/

Prohledej internet jestli to někde není levnější, já tomu věnoval minutu, jde o tvoje peníze.

Jen za tu 1660 super samostatně dáš minimálně 16-18k nyní.

No tazatel chtěl grafiku do PC.
První sestavu jsem navrhl za 20, druhou za 25.

Notebook je za 30. Snad nevěříš tomu, že ta 3060 v notebooku má stejný výkon jako ta v PC. Záleží jaké udělá výrobce chlazení a nakolik kartu zařízne.

https://youtu.be/pYgrnFSx5jM
Třeba u cybepunku v čase 630.

Ten ntb má max TDP u grafiky 130w, desktop má 170w základ.

Jestli notebook nebo PC je mockrát řešené téma, za mě PC.

Nové Lenovo Legiony mají právěže chlazení vyřešené nejlíp, větší průvan ze spodu, chlazení z obou boků. Teploty o 15 stupnu mensi nez na predchozim notasu, nethrottlovalo mi to zatim ani jednou. Kdybysis vzal Legion 5 s RTX3060 za nejakejch 28tisic, mel bys o polovinu vyssi vykon jak u nejake desktop predrazene 1660. Má to i funkci na udrzovani baterie na 60% pro delsi zivotnost, a jestli chces aby ti notas dlouho vydrzel muzes si omezit fpska na 60.

mam lenovo a byl jsem tam nejdřív s hdd něco, pak klávesnice mi nefungovala, displey se mi nějak spálil nebo něco takového a baterka se mi rychle vybíjela, pak že se mi furt vypínal zničeho nic a tak no nejsem si jistý jestli jsem tam byl ještě s něčím ale od té doby už nechci žadné ntbky

Notebook, moderně laptop je skvělý pro náročnejší uživatele, hráče. Tento božský stroj (vynález) může hatit pouze nezkušený, mladý, neotrkaný, pesimistický, vulgární, oplzlý člověk (udavač stb) Shrňme si výhody:

aktuálně lepší poměr cena výkon
nemá vykoupené RTX od těžařů, příživníků, kapitalistů co by nejraději chleba jedli za vysedávání po hospodách, krčmách a zadarmo bez práce brali chudým, poddaným z ruky jejich ručně, pracně vyrobený výrobky výměnou za satanovi peníze (pečivo,sýry,mléka,uzeniny...)
nikdo nikoho nenutí, aby stroj používal v posteli, zaprášené udusané nevyvětraném pokoji, plném zvratků po pohledu na televizní zprávy o koronavirovej krizi. Životnost je téměř totožná, s určitými pravidli (nehrát na ve společnosti uznávaných 144fps, volný prostor pro chlazení ze spoda..., žádný Ejsr, Senkór, Tošiba

Dovoluji si tě zdvořile upozornit, že jestli sem budeš psát takové blbosti, budu je okamžitě mazat. Až mě mazání přestane bavit, bude následovat ban. (host)