vidieť že nemáš tušenie ako prehliadače, web servery a všetko okolo funguje, ale poviem ti to jednoducho, s tvojimi schopnosťami sa ti kompletné zablokovanie "špiclovania" nepodarí.
Inak preto aby si znemožnil rozoznanie používateľa, by si musel urobiť rozhodne rozhodne viac, história v tomto prípade skôr nepomáha než pomáha, keďže weby k histórii prehliadača nemajú prístup. Naopak majú prístup ku cookies, localstorage, sessionstorage, indexedDB, WebSQL, Trust Tokens, BFC, cache storage, k registrovaného service-workeru, ktorý do cache môže uložiť čokoľvek, a dokonca aj WebRTC vie prezradiť zaujímavé informácie, ako o lokálnej sieti, o IP, o konfigurácii sieťovej karty a systému.
Server typicky identifikuje a špicľuje pomocou fingerprintu, cookies, iných hlavičiek atď... na to skôr pomôže špecializovaný prehliadač ktorý podhodí náhodne fake-headers a urobí aj mnoho ďalších iných krokov ku zabráneniu identifikácie. Stále je tu však otázka IP adresy, ktorá žiaľ už z princípu TCP/IP je potrebná. Ako z veľkej časti môže pomôcť proxy, VPN a blokované WebRTC, ale ani tak to neznamená že je nemožné ťa identifikovať, hlavne keď bežné dostupné online VPN služby sú riešené no nie moc "private" spôsobom (určite by som sa vyhol VPN službách ako napríklad NordVPN, a namiesto toho využil prémiové VPN určené pre organizácie a pod, ktoré zväčša viac chránia súkromie).
Ak chceš môžeš si naprogramovať vlastný client/browser s využitím knižníc ako napríklad fake-headers: https://pypi.org/project/fake-headers/ a ďalších