Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení dat mezi notebooky v domácí síti

Dva notebooky s W10Pro a jeden s W7Pro jsou vzájemně vidět, ale přístupný je pouze ntb s W7 - a to ještě jen z jednoho s W10. Všechny ntb jsou nastaveny stejně (diskové oddíly s daty jsou sdíleny a ochrana sdílení heslem je vypnuta). PC mají rozdílné názvy už.účtů a k přihlášení není třeba heslo. OS všech ntb jsou aktivované. Na ntb s W7 je IS Comodo, na ntbs s W10 Ms Windows Defender. Kdysi to fungovalo dobře ale po aktualizacích OS (zřejmě) mám utrum. Prosím o radu nejlépe step-by-step.

Děkuji Karel

Vážení,
děkuji všem kteří mně chtěli pomoci ale nevyšlo to. Problém jsem nakonec vyřešil tím, že na jednom ntb s W10 mám také W7. Potom už zbývající notebook s W10 do ostatních "vidí" a k vzájemné výměně dat už nic nebrání. Přeji všem zúčastněným rádcům více úspěchů než jste měli s mnou.
Zdravím vás všechny KF.