Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilný telefón Motorola G30 - Nemôžem sa dostať k dôležitým fotkám

Mám mobilný telefón Motorola G30,normálne telefón cez usb kábel pripojím k notebooku, idem do priečinka DCMI, kde by mali byť dôležité fotky ale priečinok je prázdny. Majú sa tam nachádzať fotky štítkov z 12.3, 13.3,-20.3, priečinok je ale prázdny. A fotky nie sú ani v inom priečinku. Preklikal som všetky. Ale keď odpojím usb kabel a spustím predinštalovaný prehliadač fotiek Picasa, na mobile, normálne sa fotky zobrazujú. Skušal som sa prihlásiť aj k picasa a prezrieť priečinky na tejto službe, ktorá je pod mojim google účtom. Fotky nikde nie sú. Kde sú teda uložené ak sa zobrazujú v prehliadači Picasa?

normálne telefón cez usb kábel pripojím k notebooku, idem do priečinka DCMI

Zkus něco změnit tady:

Automatické přehrání uložených dat na USB flash discích nebo paměťových kartách můžete úplně zakázat, ale také si ho můžete přizpůsobit, například tak, že všechny nové fotografie se automaticky importují do počítače. Možnost automatického přehrávání najdete pod »Start | Nastavení | Zařízení | Automatické přehrávání«

Velmi podobně se mi začal chovat Redmi4X. PC viděl pouze prázdný podadresář DCIM, ale v telefonu jsem fotky viděl a mohl s nimi pracovat.
Po marný pokusech o nápravu jsem si nainstaloval Total commander, fotky si s ní přehodím do vlastního podadresáře v Downloads. Tam k nim má PC přístup a mohu je stáhnout.