Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet přehrávání filmů online - Bílý proužek

AHOJ mam tablet Lenovo, pri prehravani videí přes chrome, se ZOBRAZUJE BILY PROUZEK NA OBRAZOVCE. Jak to mohu odstranit? Předtím byl obraz na celou obrazovku. Při spuštění videa z HDD a přes např.vlc to nedělá a video se spustí přes celou obrazovku.
1.Obrazek Vodofone Tv, bez pruhu, 2. Obrazek spustene video pres chrome, je videt bílý proužek.
Tablet uz není v zaruce, restart nepomohl, a reinstalace chromu nepomohla taky. Faktory reset jsem nezkousel, ale beru to jako uplně poslední možnost. Mám nastaveno hodně věci, a musel bych to celé předělávat.
Nevím jak se dá spustit diagnostika. V návodu psali, že tlacitko na vypnutí a hlasitost +, ale tohle mi nezafungovalo..

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ahoj, chvíli byla pauza, a vše fungovalo bez problemu, ale teď je tam opět bily proužek. Zkoušel jse… nový
Bigfly 02.03.2026 12:46
Bigfly
Vypnutí hardwarové akcelerace ve Chrome. Do adresního řádku napiš: chrome://flags Vyhledej: Hardwar… nový
Sodrak 02.03.2026 15:54
Sodrak
mam to nastaveno, ale bohužel nepomohlo to.. nový
Bigfly 03.03.2026 10:14
Bigfly
V nastavení Androidu: Nastavení → Aplikace → Chrome → Úložiště → Vymazat mezipaměť (ne data) Zkontro… poslední
IQ37 03.03.2026 22:59
IQ37

Ahoj, chvíli byla pauza, a vše fungovalo bez problemu, ale teď je tam opět bily proužek. Zkoušel jsem aktualizovat chrome na nejnovější verzi, ale nepomohlo to.
Ted se to i zobrazuje, když jede tablet v šetřícím režimu, proužek se taky zobrazuje.
U mozzily firefox to neděla, ale je vidět, že na firefox není aplikace zoptimalizována.

V nastavení Androidu:
Nastavení → Aplikace → Chrome → Úložiště → Vymazat mezipaměť (ne data)
Zkontroluj: Nastavení → Displej → Velikost zobrazení / Měřítko → nastav výchozí hodnotu

Pokud používáš tmavý režim nebo úpravy zobrazení (ochrana zraku, filtr modrého světla), dočasně je vypni a otestuj to.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru