Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převaděč do html Texy a problém s tagem EMBED

Zdravím vespolek,
řeším následující problém: redakční systém RS2 (aktuální verze), který obsahuje převaděč html Texy. Při vytváření nové stránky a vložení specifického kódu, který obsahuje tag EMBED, převede Texy špičaté závorky <> na entity lt a gt, takže se EMBED zobrazí v prohlížeči jako text. Vypnutí Texy nepomůže.

Ví někdo, jak v Texy nastavit, aby bral EMBED jako běžný tag? Googlem jsem hledal, zkoušel různé rady, ale prostě se mi to vyřešit nepovedlo.

Děkuju.

Možná by se mělo říct, že to převádí na entity pouze prohlížeč Firefox. V Opeře i v IE to funguje normálně (odzkoušeno).
Co někde v souboru, na který se odesílá formulář v administraci při vkládání HTML, vložit něco jako:

% = Str_Replace("&lt;","<",%);
% = Str_Replace("&gt;",">",%);

Samozřejmě neumím tu syntaxi.

Možná spíš takto:
$promenna = Str_Replace("&lt;embed&gt;","<embed>",$promenna);
$promenna = Str_Replace("&lt;/embed&gt;","</embed>",$promenna) ;
jinak by mu to nahradilo všechny < a > a kdyby měl třeba článek ve kterém by bylo toto:
foo <=> bar nebo cokoliv s tím znakem tak by mohl být problém.

Možná by se mělo říct, že to převádí na entity pouze prohlížeč Firefox

Ne, přišel jsem na to, že je to převedené na entity i v Internet Exploreru (pohledem do zdrojového kódu). Jediný rozdíl je v tom, že Firefox to s entitami zobrazí jako text (na obrazovce), IE to nezobrazí vůbec...

Hromadné zrušení entit pomoco Str_Replace, jak navrhuješ, by mělo negativní účinky na ostatní případy, kdy jsou entity opodstatněné.

Jo, je to tak, jak jsem psal výše:

Jediný rozdíl je v tom, že Firefox to s entitami zobrazí jako text (na obrazovce), IE to nezobrazí vůbec...

Řešit to pomocí Str_Replace je hodně nesystematické, když přímo Texy umí nastavit, jak se mají tagy chovat, a které se mají povolit a které zakázat... Jen to neumím.

Pokud nikoho nic dalšího nenapadne, ještě zkusím přímo fórum Texy.

Vyzerá to tak, že v Texy je definované, aké podelementy môžu obsahovať jednotlivé elementy. Predpokladám, že keby si použil element embed mimo elementu object, tak by to nezmenilo na entity.

Kód Texy v RS2 je zhustený, ale dá sa tam nájsť takáto konštrukcia:

'object'=>array($attrs+array(...),array('param'=>1)+$bi,

Skúsil by som do toho druhého poľa pridať 'object'=>1. Je to len taký výstrel, ale mohlo by to pomôcť.