Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video a titulky

mám ještě takový dotaz, když se dívám třeba na video.google na nějaký film s titulkama, tak jak si ty titulky stáhnu, abych si je pak mohl přehrát s filmem, který si buď stáhnu nebo najdu v c:\Documents and Settings\Jirka\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\... ???? některé servery nabízí titulky ke stažení zvlášť, to je v pohodě, ale mně jde o to, že ty titulky někde v počítači musí být, když běží zároveň s filmem, který se na disk do tempu uloží...

například jde o tyto filmy, které mimochodem vřele doporučuji ke zhlédnutí:

http://video.google.com/videoplay?docid=2865487206 3695913
http://video.google.com/videoplay?docid=2247889028 743977047
http://video.google.com/videoplay?docid=2856557841 553891683
http://video.google.com/videoplay?docid=2813754003 794505399
http://video.google.com/videoplay?docid=8527248226 048886347
http://www.mustwatch.cz/film/the-men-behind-barack -obama/

a ještě jednou se zeptám, proč mi najednou nejdou ty videa z tempu přehrávat??? dříve stažené filmy přehrát normálně jdou a nepotřebuji žádný jiný přehrávač, stačí k tomu vhodné kodeky (třeba CCCP) a obyčejný WMP... zlobí mě to takhle asi 14 dní...

díky všem za odpověď

Jirka

add2 video můžu sice stáhnout, ale nemám dostatečně rychlý internet, abych se na film nejdříve podíval a pak ho znouvu stahoval, nehledě na to, že jsem si už zvykl na to, že když film jednou vidím celý, stačí video najít v temporary internet files, přejmenovat si ho a uložit do archivu, abych ho mohl dále poskytnout kamarádům, co internet nemají vůbec, nebo ho mají ještě pomalejší, než já...

add1 ještě jsem to pořádně neprostudoval, ale moc děkuju za odpovědi, obě dvě...

Jirka

Jiří, je možnost (na googlácích to patrně brzo bude taky), že video z kešky vytahnout nepůjde.

Zkus utilitku od nir sofera http://www.nirsoft.net/utils/video_cache_view.html ukáže ti přehledně kešku, odkud si to kopíruješ.

Ještě dodatek. Videa se vyskytují na těchto serverech dvojího druhu- málo kvalitní flv a kvalitní mp4 (oboje jsou kontejnery - videa vevnitř). Ujisti se, že máš na vše přehrávací filtry. Doporučil bych ti pouze VLC player a na všechno dlabat.

Kamarádům to můžeš převést pomocí Avidemux do (avi=xvid+mp3) a myslím, že vrčet nebudou.

no o to mi šlo, jestli to právě není tím, že to někdo (nevim kdo) vymyslel tak, že to prostě z kešky (je to doufám to samý co temporary internet files :) nepůjde vytáhnout... a já mám podezření, že z youtube už to nejde a z některých jiných serverů to nešlo nikdy - spousty videí jsem ani dřív nedokázal přehrát... většinou ani neměli příponu .flv - to jsem nejdřív musel přejmenovat nebo vybrat ze seznamu program na přehrání - můj oblíbený WMP clasic...

díky za odpovědi...

Jirka

akorát s těma titulkama mi to furt není jasný - nevím, co je čmuchal, ale to mi totiž přišlo jako nejbližší tomu, jak si to představuju, že se to dá někde najít... kde najdu toho čmuchala??? :)

Tak dám lepší postup:

stáhneš program: http://www.mallorcaweb.net/unix/stuff/Google2SRT-0 .3.zip
()je potřebná java pro spuštění)

rozbalíš/spustíš souborem run.bat.
do prvního řádku vložíš adresu načteného videa v prohlížeči (prostě si otevřeš odkaz a z adres. řádku okopčíš )

vložíš do programu, vybereš kam uložit a Go - voalááá - titule jsou doma.

[646-ggooggllee1-png]

program stáhnu, rozbalim, ale není tam soubor run.bat... na té stránce podle odkazu je 5 možností, co se dá stáhnout a v několika soubor run.bat je, ale přesto, že java běží - nebo se tak alespoň tváří - tak to spustit nejde... používám xp pro sp3... proč mi to nejde???? :)

Stáhni si Google2SRT-0.4.zip z odkazu. Soubor run.bat tam je. A i kdyby nebyl, tak pokud máš instalovanou javu, stačí prokliknout soubor jar (Google2SRT.jar). Ale nejprve se to musí někam rozbalit (zip) a mít nainstalovanou a fungující javu.

Možnost, proč to nende, je nefungující, nebo zastaralá, nebo omezená (ve smyslu uživatlského práva přistupovat na web)java.

při pokusu to spustit se ozve zvuk kritické chyby windows a nic jiného se nestane, nic neproblikne... když spustim ten dávkovej soubor, otevře se "dosovský" okno, něco na něm během půl sekundy proběhne a v tichosti zmizí... javu jsem stáhnul teď novou Java 6.0 Update 12... už jsem z toho zoufalej :)

Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: org/jdom/input/JDOMPa
rseException
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.jdom.input.JDOMParseException
at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)
at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClassInternal(Unknown Source)
Could not find the main class: gui. Program will exit.
Pokračujte stisknutím libovolné klávesy...

tohle mi to hodí, když je v dávkovym souboru pauza... co to znamená? že mám špatnou jazykovou verzi Javy???