Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kategorie a zobrazenie prispevkov

V prvom rade chcem pochvalit menu Kategorie aj v pravej casti ...
Mam ale jednu pripomienku.

Ked si zvolim istu kategoriu, zobrazim si ju a odidem neskor z poradne, pri dalsom nalogovani sa mi zobrazi len stale ta ista kategoria, ktoru som si zvolila naposledy. Dnes, ked som prisla neskor opat do poradne, ma chytila panika, ze ste zrusili 3/4 prispevkov :-?:-)

Az neskor som si vsimla, ze mam stale zaskrtnutu kategoriu...

Dalo by sa to upravit, aby si prehliadac po opatovnom prihlaseni sa na poradnu nepamätal kategoriu, ale zacal s titulnou strankou?

Jene, vzpomínáš na otázky mamlasů, kteří na staré Poradně pokládali sofistikované dotazy, aniž by sdělili,jaký mají operační systém na PC, na kterém se závada vyskytla? Tam host začínal vždycky standardně: "Copak mám věšteckou kouli?"

Takže teď už ji zřejmě má.

Takže hoste: Pomóóóóóóc, porouchal se mi počítač, co mám dělat?

Vies, mne raz niekto povedal:
nie ten kto hovorí dvojzmyslene je "prasak", ale ten, kto to aj tak pochopi :))
takze ak napises "tvrde" pravidla.........a myslis tvrde pravidla, si normalny.
ak JaFi napise, ze ma host pekne koule, je normalny...

ale ak to cele niekto pochopi tak, ze je nieco Tvrde a prida k nim Hostove koule...tak je na odpis :-)