Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cenzura na zdejší poradně!!! Nelíbí se mi to!!!

Bohužel musím s politováním konstatovat, že jestli to takhle bude pokračovat, tak tato poradna musí zákonitě brzy zaniknout. Důvodem je tuhá cenzura, která tu vládne.

Stačí si jen přečíst zdejší pravidla:
Uživatel se zavazuje, že nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České a Slovenské republiky.
Autor příspěvku plně zodpovídá za jeho obsah, vyjadřuje v něm své názory a stanoviska, které nejsou nijak ve vztahu s názory a stanovisky provozovatele. Dále souhlasí s případným dalším využitím textu příspěvku provozovatelem.
Provozovatel neodpovídá za škody, vzniklé uživateli použitím postupů nebo návodů, uvedených v Poradně. Veškeré postupy a návody uvedené v příspěvcích aplikuje uživatel na vlastní nebezpečí.
Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
- vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
- sexuálně orientované
- týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
- reklamního charakteru
- odlišné od zaměření fóra
Provozovatel je oprávněn dočasně nebo trvale zablokovat účet uživatele, který poruší pravidla uvedená v tomto dokumentu.

Nakonec to dopadne tak, že každého, koho budou párkrát cenzurovat, to znechutí a vrátí se zpět na Živě.
:.(:.(:.(

[mod]Zamykám. Vysvětlení je dole. (L-Core)[/mod]

loading...

Předevšim následující body jsou cenzurou, za kterou se dá skrýt cokoliv.

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
- vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
- sexuálně orientované
- týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
- reklamního charakteru
- odlišné od zaměření fóra

Tyto body omezují svobodu projevu a vůbec zákonná práva člověka činit cokoliv, co není zákonem zakázáno.
:-(:-(:-(

To jsi svobodu a zákonná práva hochu špatně pochopil! Činit cokoliv, co není zákonem zakázáno je myšleno trochu jinak. Nemůžeš být postihován státními orgány, či trestně stíhán za svoje názory. Tresně stíhán či jinak postihován můžeš být jen za to , co je zákony vymezeno. Poradna je něco jako soukromý pozemek, na svoje náklady si ji vytvořilo několik lidí a ti nemají žádnou povinnost vůči jejím návštěvníkům. Neplatíš tady žádné vstupné, či poplatky za služby a tak tady nemůžeš taky nic reklamovat. Tohle není ani státní orgán, ani veřejnoprávní sdělovací prostředek.Tak se chovej jako slušný člověk, který chce vyřešit svůj problém, který má něco společného s informačními technologiemi a doufej, že se najde někdo, kdo zná odpověď. Pokud chceš řešit něco jiného, tak sis prostě spletl dveře :-).

Já si nestěžuji, že jsem postihován státními orgány, také není za co. Ale možná by se našel nějaký paragraf na to, že mi zdejší cenzor změnil můj příspěvek a to tím způsobem, že to vypadalo, jako bych ten změněný příspěvek napsal já. 3-[ Pokud je nějaká poradna veřejnosti přístupná, není možné si tam hrát na soukromý majetek. To je jako kdyby si přišel do hospody, kterou vlastní soukromník a hospodský by ti tam zakázal bavit se o fotbale, protože si na to napsal pravidla. Prostě to není normální.

Tak dobře, naposled.:-D Diskuze o fotbalu do hospopody patří. Nemůžeš tam ale sáňkovat. Žádný zákon to přímo neupravuje. Hospodský tě samozřejmě může vyhodit, když budeš podobné kratochvíle v jeho hospodě provozovat.

Také píšu: Žádný zákon to přímo neupravuje.
Ale z tvého příspěvku: - odlišné od zaměření fóra??? Tak za toto, se dá skrýt úplně všechno ostatní. Tento bod snad musel vzniknout na Kubě ne jsem vyrozumněl, že podobně laděná pravidla neuznáváš.
Přestupek proti veřejnému pořádku není nic jiného.

Promiň, ale mícháš hrušky s jablkama. Míchat spolu platné zákony a smyšlená rádobypravidla nejde. Tady jde o to, že kdyby jsi prováděl cenzuru podle platných zákonů, kterými se musíme všichni řídit, tak ani neceknu. Ale ty ji provádíš pouze podle svého individuálního výběru, na který nemůžu mít žádný vliv a který nemůžu předem předpokládat, protože za "odlišné od zaměření fóra" se dá skrýt skoro všechno. Stavíš se tím nad platné zákony a tím omezuješ ostatní.

Přestupky proti veřejnému pořádku
§ 47 zák. č. 200/1990 Sb.
(1) Přestupku se dopustí ten, kdo
c) vzbudí veřejné pohoršení,

Za to se dá schovat ten link. Například. Aby měla dušička pokoj. Jistě mi nabídneš i další možnosti.

Tebe sa nepaci to, a mne sa zas nepaci ze si vytvoril extra thread o vtipoch romoch (co je na nich take zaujimave ze musia byt extra?). Vidis, kazdemu sa nieco nepaci, ale rozdiel je v tom, ze za tuto stranku/server niekto zodpoveda, a ten niekto nie si ty, ale niekto iny, a on si tu aj bude robit poriadok.
BTW. v ostrej verzii by som taku otazku zmazal celu aj s odpovedami.

To je teda prdel. Všeci jste mu věnovali spoustu času, snažili jste se mu to vysvětlit co nejlíp a co ? Stejně to nechápe nebo nechce chápat. Nejdřív seriózně pak poučuje a píše hošánku...Nemělo cenu s tím dotyčný strácet čas můžeme vzít poučení.Je nejchytřejší v čr. Příště si z toho můžeme vzít všeci poučení.

A jinak si myslím že dotyčný je debil. Sice to smažete ale já si zatím stojím:-D A koho z vás to přiznejme si to nenapadlo ??

Dovoluji si oponovat, v případě kolegy kenedze se nejedná o debilitu. Spíš bych to diagnostikoval jako manifestující se psychopatii. Pokud jde o odbornou literaturu, doporučuji jakýkoli lékařský slovník, kde jsou ty symptomy zřetelně popsány:

psychopatie – duševní odchylka jako trvalá součást osobnosti, porucha osobnosti. Projevuje se jako zvýraznění nebo porucha některé stránky osobnosti, zejm. citové stránky, nálad, vůle, charakteru aj.

kverulantpsychopatická osobnost, přesvědčená o křivdách, které se jí údajně dějí, a bojující proti nim četnými stížnostmi a soudními spory (etymologicky: lat. querulus naříkavý, queror naříkat)

Tvůj příspěvek je sice imbecilní, ale v něčem máš přeci jen pravdu. Na soudu se opravdu ale opravdu nepracuje. Na soudu se soudí. Soudce není zaměstnání, je to přímo poslání. Řekl mi to přímo náš pan prezident při jmenování. :-D:-D:-D

Tento dulezity dotaz nebyl zodpovezen, neb se predpoklada tazatelova (aspon minimalni) vlastni invence. Staci se seznamit s mr. Googlem a tazatel bude odmenen neprebernym poctem linku na tema "LCD, jejich typy, vhodnost typu pro ruzne cinnosti, etc"...

Tvůrci této poradny prosím dodržujte Vámi napsaná a buďte přísnější.
Nějaký provokatér "kenedz"(budiž mu země lehká)si založí thread na téma vtipy o cikánech a Vy mu to dovolíte.
I demokracie má svá pravidla,která se bohužel ještě nezažila.
Tato poradna je dobře udělaná a myslím si,že vtipů na internetu je dost.

Co jsem prisel poprve na tuto poradnu , musim rict ze funguje dobre a nevidim duvod proc by se nemelo neco mazat , kdyz to jasne bude svedcit o cra** ,nadavek a foto blbin na to prece poradna neni .
Chlapi si dali stim praci a musim uznat, ze to je fakt suprova poradna a teprve je v zabehu !!
Co se zive tyce, tam ti taky nikdo nebude trpet prispevek s kravinama. Uvadim jako priklad.

Áno správne, v istých situáciách sa mi to možno tiež nebude celkom páčiť, ale poviem kedykoľvek že Áno, Áno, Áno.
Keď už kvôli ničomu inému tak preto, že máme demokraciu :-D
A keby si to náhodou nepochopil, tak ide o to že istí ľudia si tú poradňu založili, spravujú, financujú prevádzku a tak keby si zajtra zmysleli že sem nebudú mať prístup ľudia narodení v stredu tak je to ich sväté právo.

P.S .Asi som si to všimol až teraz ale vďaka autorom za lebečného smajlíka - môj obľúbenec :x:.

Zamykám tento thread.

Dodržování pravidel na Poradně.NET prostě vyžadováno bude. Bere-li někdo jejich vědomé porušování, které má za následek úpravu či vymazání příspěvku, za tuhou cenzuru, má pravdu a k ní dvě možnosti: buď se pravidlům podřídí a nebo se musí smířit se zásahy moderátorů.

Jelikož se zde vyvinuvší debata neustále točí v kruhu a nic nového nepřináší, nastal čas k jejímu uzavření.