BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nijak. Nechávám je v šufleti ve stolku.
A šufle umělé nebo dřevěné?
Umělý šufle v dřevěným stolku.
Koukám, hotová alchymie.
Jen jestli ono umělé šufle nemá dřevotřískové čelo. To by pak diametrálně měnilo situaci!
No to tedy má! A ještě k tomu má ten stůl nějaký železný díly a v šufleti se válí spousta papírů.
Máš určitě takový ten stůl z úřadu nebo tak, někdy z osmdesátek? Ten mám také... Ještě záleží, je-li šuplík dělený na dva prostory - kde jsou ony baterie.
Jo, to je von, šufle je dělený na přední a zadní část. Stůl od někoho kdysí dávno získal otec, jen na něj natáhnul novou fólii.
Baterie jsou v šufleti podle toho, kam je mrsknu. Obvykle na dně toho šuflu. Souřadníce X a Y jsou proměnlivé.