BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jak psal MM, nejdulezitejsi je, abys na disk, kde doslo ke smazani nic neinstalovala, nezapisovala atd.
Na systemovem disku se to dodrzuje hodne spatne - zadne vypínání počítače, brouzdání po internetu atd. Co nejmenší zápisy na disk!!!
Soubory se budou obnovovat na jiny disk, proto si na to "něco" (externí disk, Flashdisk) musíš připravit.
Budeš potřebovat nějaký nástroj na obnovení, použij něco z toho, co psali kolegové nebo např. např. Restoration, který se nemusí instalovat.