Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit smazanou složku s fotkama?

Dobrý den! Vymazala jsem omylem složku plnou fotek, byla moc velká,takže když se mě PC ptalo,zda to chci odstranit natrvalo, zadala jsem oka, jenže to byl omyl. Dá se tato složka něják obnovit? Prosím, pomozte!

Složku nechceš smazat ale obnovit, ne?
Změna předmětu, původně: Smazání složky (host)

Jak psal MM, nejdulezitejsi je, abys na disk, kde doslo ke smazani nic neinstalovala, nezapisovala atd.
Na systemovem disku se to dodrzuje hodne spatne - zadne vypínání počítače, brouzdání po internetu atd. Co nejmenší zápisy na disk!!!
Soubory se budou obnovovat na jiny disk, proto si na to "něco" (externí disk, Flashdisk) musíš připravit.
Budeš potřebovat nějaký nástroj na obnovení, použij něco z toho, co psali kolegové nebo např. např. Restoration, který se nemusí instalovat.