Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Vysrknutí" titulků z DVD

Zdravím vás. Mám na vás prosím pěkně takovej dotaz. Dostal jsem DVD s filmovým dokumentem, ale problém je, že není dabován, ani s anglickými, natož českými titulky. Toliko německé, švédské a já ještě nevím jaké. Prosím vás, existuje nějakej způsob, jak "vycucnout" z onoho dývka dejme tomu německý titulky v psaný formě, které bych pak použil na překlad do češtiny a posléze nějak "narouboval" zpět?
Jestli je to debilní, tak se omlouvám.

Titulky si najdi napr. na titles.box.sk alebo na google, na mnoho filmov su a zdarma.
DVD si nakopiruj do PC a pustaj si to na PC (napr. VLC player) a aktivuj k tomu na PC externe titulky zo suboru.

Titulky na DVD su v "obrazkovej" forme, takze do textu sa to musi prevadzat specialnymi utilitami ktore nemusia fungovat na 100% (lebo musia prevadzat obrazky pismen na text)