Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na vzorec v Excelu?

Dobrý den. Potřebuju poradit s nastavením vzorce v této jednoduché tabulce:

http://cid-aeccf30533655757.office.live.com/browse .aspx/.Public

Rád bych, aby se mi ve sloupci H zobrazovalo o kolik se řidič opozdil při příjezdu na nakládku. Tzn., že jsem do buňky ve sloupci H napsal vzorec =E3-D3. V případě, že hodnota ve sloupci D není zadaná, by se jako plán příjezdu měla brát hodnota ze sloupce C.

Jak ale toto pravidlo zakomponovat do toho vzorce? Dík za nápady.
Změna předmětu, původně: Excel (mif)

Vlastně to nedělám v Excelu, ale v OpenOfficu (moje chyba - měl jsem to zmínit už dřív...)
Co se vzorců týká - mám jen ty nejzákladnější znalosti (a to bůhví jestli...)

Zkoušel jsem do slouce H zadat přesně to, co mi Host napsal tzn: "=KDYŽ(JE.PRÁZDNÉ(D3);E3-C3;E3-D3)". Zkoušel jsem i místo "KDYŽ" napsat "IF", místo "JE.PRÁZDNÉ" napsat "ISNULL", ale nějak to nefunguje.

Bezva - dík moc.

Když ale ten vzorec přetáhnu na celý sloupec, spočítá se (pochopitelně) to zpoždění i u řidičů, které jsme do tabulkly ani nezadal.

Šlo by ještě nějak do toho vzorce připsat podmínku aby se to zpoždění počítalo jen v řádcích, v kterých je zadaný "skutečný příjezd řidiče" (sloupec E)?