Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - vyfiltrování + COUNTIF

Dobrý den všem,
dostal jsem výborný úkol, o kterém jsem si myslel, že jej jednoduše vyřeším v excelu s použitím funkce Countif. Ale tudy asi cesta nevede. Prosím o radu, když si na listu "POHODA" vyfiltruju určitého dodavatele, jak dostanu na list "vyhodnocení" počet jednolivých čísel 1-8?
Povedlo se mi to jen ze všech položek, ale nikoli z vyfiltrovaných :-(

Příklad tabulky přikládám

Ještě jendou všem moc díky za pomoc

Ahoj, tak sem si s tím trohu hrál a došel k názoru, že předešlé řešení je tak trochu na pytel, vybírat cca 200 firem v buňce ze seznamu není nic co by ti ušetřilo práci. Tak sem to předělal pomocí tlačítek s makry.
Teď to funguje tak:
Označíš firmu (buňku) a klikneš na tlačítko "vyhodnotit firmu" - vybraná firma se zkopíruje do buňky na listu "vyhodnocení" a vzorce vypočítají údaje. Prostě firmu si vybíráš ze seznamu na listu POHODA a ne z titěrnýho seznamu v buňce. Klidně si mužeš tu firmu "vyfiltrovat" a poté vybrat buňku v které se nachází.
Snad je to lepší řešení než to předešlé ?!