BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Žádný. Na těch bedničkách nanejvýš poznáš, jestli zvuk jde nebo nejde. Tohle drtivá většina nepozná ani na skutečných bednách.
No jo, ale placebo efekt je často velmi silnej.
No chtěl bych si zálohovat pár písniček, tak se rozmýšlím, co použít.
Jak souvisí zálohování s bedničkama? Jestli to budeš někdy přehrávat na něčem lepším, tak flac.
A na čem ta kvalita zvuku nejvíce závisí? Výkon beden to asi nebude.
Kvalita závisí na zařízení, použitém k reprodukci hudby. Z bedniček o objemu jednoho litru s pětiwattovým zesilovačem prostě kvalitní zvuk nepoleze.
A to platí i při nižších hlasitostech?
Fyzika platí i při nižších hlasitostech.
Chceš kvalitní reprodukci? Tož to si kup bedny alespoň za deset litrů a nesmí to být bedny k PC.
Ver tomu, ze medzi mp3 320kbps (pripadne VBR) a FLAC nepoznas rozdiel ani na lepsom zariadeni pokial nemas cvicene ucho a nepoznas original. Existuju ale urcite specialne zvuky, pri ktorych je nahravka v mp3 poznat aj ked by mala 640kbps.