BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
kdysi jsem si nechal zachraňovat dva disky 80BG v půlročním odstupu (2006), každá "záchrana" 10tis.Kč, pochybuji, že by to dnes bylo lacinější - z jejich strany nebyla ochota říct, co se diskům skutečně stalo ,jestli to byla banalita nebo to vyžadovalo něco extra (na začátku dost mlžili o ceně, měli tendenci povídat nech to tu a mi ti zjistíme co tomu je a kolik to bude stát, je to o tom když ptáčka lapají,pěkně mu .......)
vzhledem k ceně záchrany, kupujte si harddisky klidně každou chvíli a vůbec si promyšlete systém zálohování
zalohovat, zalohovat, zalohovat
kdo to nechape, tak si holt priplati.
tohle plati odjakziva.