Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth

Zdravím, prosím vás, nevíte někdo co mám dělat, když chci použít Bluetooth na notebooku, tak mi to napíše že periferní zařízení nema nainstalovaný ovladač. Mám teď nový win (win7) a žádné ovladače jsem neinstaloval, vše si to našlo...

Bluetooth je príklad dodrbaného "standardu", jediné co funguje je komunikácia zariadení na fyzickej úrovni. Značí: zariadenia sa vidia, spárujú sa, fungujú funkcie v režime bridge, teda bluetooth nahrádza drát. Používané pre myšky, klávesnice, headsety a pod.

No zvyšok je hrúza.
Funkčnosť adaptérov s "Bluetooth stackom" Microsoftu je náhodná a ak je potrebná, nutné je používať adaptéry u ktorých je overené že s ním fungujú. Výhodné kúpy za pár korún sú zvyčajne nepoužiteľné.

Dodávatelia softu pre mobily v tom robia další bordel a ich genialne XYZ SUITE o velkosti 200-300 MB s adaptermi spolupracujú nepredvídatelne.