Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bad_pool_header

PC DELL Dimension 8300-WinXP sp2, zaplaty, Symantec antivirus, Spybot, AdAware.

Situacie:
- pokus o namapovanie neexistujuceho siet. disku
- pokus o namapovanie siet. disku ktory je na PC kde je FW nastaveny tak, aby neumoznil pristup zvonku na PC
- dvojklik na My Network Places

Problem-modra obrazovka s textom:

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer.

BAD_POOL_HEADER

If this is the first time you’ve seen this Stop error screen,
Restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:
Check to make sure any new hardware or software is properly installed.
If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer
for any windows updates you might need.
If problem continue, disable or remove any newly installed hardware
or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.
If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart
Your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then
select Safe Mode.

Technical information:

*** STOP: 0x00000019 (0x00000020, 0x832B2070, 0x832B2080, 0x1A02000E)

Beginning dump of physical memory
Physical memory dump complete.
Contact your system administrator or technical support group for further assistance.

Skusal som otestovat RAM, vymenit pozicie RAM v MB, preinstalovat driver sietovej karty, preinstalovat drivera grafickej karty (NVidia FX 5200), nic nepomaha. Co este skusit?

http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/ library/en-us/w2kmsgs/1140.asp

Dalsi popis:
BAD_POOL_HEADER
This is, perhaps, the most obscure error message. In most cases, if you receive this error, it's related to the most recent change you've made on your system. Try undoing the change to get rid of the error.

V podstate pisou, ze je to zpusobeno posledni zmenou v systemu, a ze se mas vratit k posledni funkcni konfiguraci.

Problem je v tom, ze neviem ktora bola posledna funkcna konfiguracia,
lepsie povedane ked sa mi dany problem prihodil prvykrat, nevenoval som mu nejaku velku pozornost, povedal som si ze je to proste Windows a pracoval dalej. Ale ked sa to zopakovalo zo 10x tak ma to uz zacina zlostit. Prvy krat sa to ale stalo pred minimalne mesiacom a za ten cas som uz nainstaloval nejaky software, previuedol nejake zmeny a nerad by som o ne prisiel.
Okrem toho, dany stroj som prebral po niekom inom pred tym cca mesiacom a neviem, ci uz on nemal dany problem (neviem sa s nim momentalne skontaktovat). Takze je uplne mozne ze dany problem tu uz je mesiace...

Mal by som otazku, ked obnovim system do stavu stareho povedzme mesiac a problem bude pretrvavat, mozem ho zas obnovit do stavu v akom je dnes (cize zrusim naposledy prevedene zmeny)???