Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - vyhověl/nevyhověl podle kriteria

Ahoj,
Mám sloupec kde mám hodnoty od 0% - 100% a potřebuju aby mi to vyhazovalo do dalšího sloupce vyhověl - nevyhověl podle kriteria větší/menší 70% - bohužel fakt nevím jak to mám udělat
Ani nevím jestli je to přes vzorec nebo ověření dat
Díky moc za pomoc
Zmena predmetu, pôvodne: Excel (los)

Pardon, měl jsem namysli další podmínku, chtěl jsem změnit do další kolonky text z nevyhověl na nepřijat a vyhověl na přijat. Nevím jestli to jde z udělat z textu nebo musí být číselná hodnota. Nakonec jsem to vyřešil ze sloupce těch procent. Díky moc za odpověď a hlavně za tu původní větu co nedávala moc smysl.
Ještě jednou díky