Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preklad textu AJ-RU

Zdravim,
mate nekdo tip na dobry web. prekladac z AJ textu do RU? nebo program?
Nejaky ktery by zvladl např. tento text vcetne odsazeni, entru atd.. (bude se prekladat asi 50str. dokument do RU.. tak to chci nejak ulehcit).

Substance/Preparation:
Preparation composition – mixture:
glass microfibres type B 25-85%
glass fibres type E 5-50%
PES fibres 0-5%
PVA binding fibres 0-3%
acrylic dispersion 5-8
chemical agent for hydrophobity 0-1%

Within the present knowledge of the supplier, this product does not contain any hazardous ingredients in quantities requiring reporting in this section, in accordance with EU regulations or National regulations.
* Occupational Exposure Limit(s), if available, are listed in Section 8

.. tak to chci nejak ulehcit).

No, aby sis tím ulehčením nepřidělal ještě víc práce... :-/ Stejně to musí překládat někdo, kdo umí zmíněné jazyky a rozumí tomu, co se překládá. Jinak z toho vznikne takový paskvil, že bude ostuda se tím někde prezentovat...