Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kazaa

Když ji někdo máte, běží vám?
Přeinstalovala jsem Wokna, Kazuu naistaluju, ale odmítá se rozjet. Nepomáhá ani návod na http://www.sdileni.cz/phprs/view.php?cisloclanku=20 04112301
Jedná se o verzi KLResurrection 0.0.7.6F, která běhala v pohodě.
Nechci prosím žádné rady, že mám přejít na něco jiného. Tohle znám, a zatím jsem byla nadmíru spokojená.
Nepomáhá ani instalce z DVD Computer 1/06
Děkuji za postřehy - Líba

loading...

to:L-Core - tak jsem se tvým názorem nechala zviklat, stáhla jsem si Shaerezu, abych taky věděla co a jak je jinde.
A teď si zase z něčím nevím rady. Když se při "vyhledávání", objeví znak blesku, ve žlutém kolečku, a u něj nápis - zdroje pro tento soubor jsou za firewallem - znamená to, že když chci ten soubor stáhnout, tak musím na tu dobu zakázat firewall ???
Díky za odpověď.

Kazaa sice dostala mastnou pokutu, ale protože se nakonec dohodla se zástupci velké čtyřky vydavatelství mimosoudně a odsouhlasila, že půjde již jen legální cestou a bude tedy obsah prodávat, tak je jen logické, že součástí té dohody bylo i totální odstavení všech svých systémů do doby, než budou business-compliant :-) A tato dohoda je stará cca 1-2 týdny, takže.. :-)

to:Fuente a ostatní
Už to maká, ale musím kápnout božskou. Až dnes jsem zjistila že Wokna měly jenom SP1. Dostaly 2, a teď je /zatím/, všechno OK.
Jenže, na to, že je člověk blbej. musí přijít sám.
Ještě jednou, moc díky "fšem".